Adana'da erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Adana’da Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Adana’da erkek arkadaş arayan dul bayanlar ilanı açmaya karar verdim. Nedenlerini açıklayacağım. İsmim Merve. 38 yaşındayım. Adanalı dul bayanlar arayanların beklemesine gerek yok haberiniz olsun. Çünkü ben bu zamana kadar yalnız kaldım bu saatten sonra asla. Beyler bir de Adana’da sevgili arayan bayanlar yada dul bayan arkadaş dediğiniz zaman karşınıza her zaman sadık kadınlar çıkar biliyor musunuz? Ben bu yalnızlığı hak etmedim yani. Haliyle bazı beklentilerim olacaktır hak verirsiniz. Birincisi benimle yol yürüyecek adam çok sevmeli. İkincisi güvenmeli. Ben genelde güven sorunu yaşamıyorum ama güzelliğim nedeniyle çok kıskanan oldu. Ya tamam kıskançlık iyidir ama her şeyin fazlası zarar. Bunalmak istemiyorum doğal olarak. Ne dersiniz iyi bir arkadaşlık başlar mı?

Acımı tazelemek gibi olmasın da ben 3 senedir dulum. Haliyle artık insanlara olan inancımı yitirmişken burayı buldum. Umutsuz kalmak bana göre değil aslında. Gerçekten kendine güvenen ve benimle iyi bir arkadaşlık kuracak beyler yazarsa sevinirim. Her seferinde insanların bakış açısı değişiyor. Artık böyle olmasın. Gördüğünüz üzere yani büyük beklentilerim bulunmuyor. Sadece sadık olsun aşırı kıskanmasın yeterli. Arkadaşlık ilişkileri nerede kaldı yani eskisi gibi yok sanırım yine de beklemeye karar verdim.

Adana’da Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Sıcak bir kadınım. Yani insanlara buzdolabı gibi davranmam. Kumral, uzun boylu ve gerçekten güzel bir kadınım. Dahası var ama arkadaş olalım ondan sonra konuşalım derim. Numaramı isteyen herkes mutlaka yazsın bana. Başka türlü sanıyorum ki iletişim kurmak zor. Ha zaten ben sohbeti seven biriyim. Sabahlara kadar konuşuruz her türlü. Bu aşamada sorun yaşayacağımızı sanmıyorum. Güzel düşünelim güzel olsun.

Tek bir hayalim var ya tatile erkek arkadaşım ile gitmek. Olur mu dersiniz bu defa? Bence olacaktır. Yeter ki inanalım ve bu süreci beraber atlatalım. Ben hayatım boyunca bu kadar sıkılmamıştım gerçekten. Bu zamana kadar da böyle yalnız da kalmamıştım. Aman ya kötü düşünmeyelim her zaman iyi şeyler olsun şu hayatımızda. Beklemekten de yoruluyorum zaten. Umarım bu defa olacak inanın sizler de benim gibi. Su misali akıp gidiyor ömür.

Sıradaki İlan: Adana’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir