Anlaşmalı Evlilik İlanı

Anlaşmalı Evlilik İlanı

İyi günler dilerim. Sevcan ben. Anlaşmalı evlilik ilanı açıyorum. Şimdi ne demek istiyor bu güzel bayan diye soracaksınız sanırım. Arkadaşlar günümüzdeki aşklar yalan olmuş. Kimse kimseyi anlamıyor. Bu yüzden de anlaşmasız evlilik oluyor. Yani sonradan anlaşırız diyerek evliliğe adım atıyorlar. Böyle iş mi olur gerçekten şok içindeyim bazen. Çünkü çevremden görüyorum ya mantık evliliği yapıyorlar. Yok ben böyle değilim işte. Önce sohbet edip tanıyıp daha sonra bu kararı vereceğim. Anlaşmalı evlilik ilanı konusunda merak ettiğiniz ne varsa sorabilirsiniz bana.

Gerçek Evlilik Siteleri

Son zamanlarda aldığım kararları uygulamaya başladım. Birincisi tam tanımadan kimseyle arkadaşlık kurmuyorum. Tabi sohbetler sabaha kadar devam edebiliyor bazen. İkincisi bir bayanla nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyenlerle de maalesef sohbet etmiyorum. Kaba insanları sevmem. Yaşım 35. Bu yüzden en fazla 40 yaşına kadar olanların yazmasını rica edeceğim. Genel prensiplerim bunlar arkadaşlar. Daha fazlasını da yazardım ama vakit kalmaz. Aslında vaktimizi mesajlardan sohbete ayıralım diye detaya girmiyorum. Mesaj atanlara numaramı da vereceğim merak etmesin kimse.

Bedava Anlaşmalı Evlilik İlanı Siteleri

Evet arkadaşlar durum böyle işte. Anlaşmalı evlilik ilanı açmak daha uygun geldi. Ya en baştan konuşulması gerek her şeyin. Hobiler, yapılmak istenenler, hayaller ve daha fazlası mutlaka gündeme gelmelidir. Düşünsenize ya ömrümüzün sonuna kadar yaşayacağımız birini seçiyoruz. Her gün anlaşmazlık olsa tartışma olsa yürür mü bu ilişki? Beni anladığınızı biliyorum bu yüzden de içim rahat. Mesajlarınızda yaşınızı, işinizi ve bu konudaki düşüncelerinizi lütfen paylaşın arkadaşlar. Gerisi bende. Umuyorum ki güzel günlere doğru yol alırız. Ben titiz bir bayanım. Haliyle ince eler sık dokurum. O yüzden her mesajınızda dikkatli olmanızı öneriyorum. Dikkat derken, kelimelerimizi özenle seçelim tamam mı?

Related Posts

1 thought on “Anlaşmalı Evlilik İlanı

  1. Merhaba ben Ali 22 yaşındayım İstanbul yaşıyorum bayan kuaförüyüm anlaşmalı evlilik yapmak isteyen bayan arkadaşlar varsa bana buradan ulaşabilirler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir