Antalya’da erkek arkadaş arayan dul bayanlar

Antalya’da Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Bol sohbetler herkese. Antalya’da erkek arkadaş arayan dul bayanlar için buradayım. Gizem adım. Yaşımı falan söylerim acelesi yok ya. Antalya dul bayan arkadaş konusunda bana gelen çok oldu yani yazan. Ben bir süre kafamı dinledim çünkü bazı beklentilerim var. Onun dışında Antalya dul bayan ilanları artmaya devam etmiş gibi. Çünkü tüm güzel kadınlar yalnız ve mutsuz. Yaşım henüz 35 olsa da gerçekten beni anlayabilecek birine ihtiyacım var.

Antalya bayan arıyorum diyorsanız beni biraz tanıyım isterim. Ben seçici bir kadın değilim hiç de olmadım. Tam tersine insanları anlayabilecek bir kapasitem var. Ama karşımdakiler hep bir değişik davrandı, inanın üzüp geçtiler. Artık bunlara son vermek adına ayağa kalktım ve ihtiyacım olan dostluğu buradan bulacağıma inandım.

Antalya’da Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayanlar

Her şeyin hayırlısını isteyen biriydim eskiden. Ama artık arkadaşlarımı ben seçmek derdindeyim. Durum böyle olunca bana yazacak olanlarla bir araya gelmeden önce konuşmak istiyorum. Beyler insanlarla iletişim kurmak aslında kolay geliyor size. Ama hiç öyle değil. Bir kadın gözünden bakacak olursanız güven kriteri var, saygı ve sevgi var ne bileyim ya çok faktör var. Her neyse bunların hepsini geçelim ve biraz güzel şeylerden bahsedelim.

Beklentim çok yüksek olmasa da bu süreçte sizlerden gelecek mesajlar çok önemli benim için. Herkese de döneceğim içiniz rahat olsun. Tek istediğim bundan sonra mutlu ve mesut bir şekilde ilerlemek. Antalya’da evlenmek isteyen bayanlar çok ama benim öyle bir derdim yok sadece arkadaşlık kuracağım. Tabi ki aşık falan olursam o da olur ne bileyim büyük konuştukça benim başıma gelmeyen kalmıyor. İşte o yüzden arkadaşlık her anlamda ön plana çıkıyor. Neyse ben daha fazla sözü uzatmak istemiyorum. Sadece şu mesaj ve yorumları merak ediyorum. Önümüze bakalım artık. Hoşça kalın beyler ama burada çok güzel bir kadın sohbeti bekliyor asla unutmayın.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir