Astsubay Evlilik İlanları

Astsubay evlilik ilanlari

Hüseyin ben selamlar. 29 yaşındayım. Astsubay evlilik ilanları için yazıyorum sizlere. Bu konuda beni destekleyen vardır diye umuyorum. Hep beraber güzel bir sohbet sürecine geçebiliriz. Subayım evlenmek istiyorum ben açıkçası böyle ilerlemesini istemiyorum. Her şeyi geçtim evlenmek isteyen askerler sanırım sayı olarak çok fazla. Çünkü buna vakit yoktu önceden ama şimdi de doğru insanı aramak için mücadele veriyorum. Ee tabi sanal platformlarda yaygınlaşınca bu süreçlerin ilerlemesi daha hızlı oluyor sanırım. Yaşım tamam doldu artık. Buyurun mesajlarınızı atın da başlayalım bu güzel sürece.

Şimdi beklentilerimi söyleyeceğim sevgili hanımlar Beni sevsin değer versin başka bir beklentim arzum yok inanın. Kendine güvenen, sevecen ve bakımlı bir eş arıyorum. Elbette ben de öyleyim arkadaşlar. Fazlasıyla bakıyorum ben ki 10 sene kadar önce kuaförlük yapıyordum oradan kaldı bu bakım şartı işte. Hayat işte insanın önüne neler getiriyor. Kim bilir evliliğimizde de bambaşka şeyler yaşar bir ömür mutlu oluruz öyle değil mi?

Astsubay Evlilik İlanları

Aslında bayağı süredir bayan evlilik ilanları araştırıyordum arkadaşlar. Gerçekten bu aşamada hayat kurmak isteyenlerin sayısı fazla. Bunun dışında subayım evlenmek istiyorum diyen çevremde de çok insan var. Askerler böyle hayatına devam edemiyor bir hayat arkadaşı olsun istiyor doğal olarak. Bunun dışında dedim ya kriter falan öyle arayışlarımız olmadı olmaz da. Ben isterim ki benimle beraber gezecek, mutlu olacak biri olsun. Amaç zaten bu değil mi? Huzurlu sıcak bir yuva kurmak.

Saygı ve sevgi çerçevesinde konuşmak istiyorum. Onun dışında her zamanki gibi kendime olan saygımı korurum. Aşırı sahiplenme vardır bende. Birde nasıl desem yani kıskançlık biraz var evet. Her erkekte olması gereken şeydir bu bana göre. Eş bu yani sıradan biri değil ki.

İnsanlara olan inancım çok önceden bitmişti ama bir daha denemek istiyorum. Daha önce evlilik falan da yapmadım arkadaşlar. Bu yüzden heyecan dorukta. Mesaj atanlara numaramı veririm, yorumlar da açık tabi ki. Artık gerisi güzel bir başlangıç olur diye düşünüyorum. Hemen mesaj atın da konuşalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir