Bartın’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bartında Evlenmek İsteyen Bayanlar

Bartın’da evlenmek isteyen bayanlar ile sohbet etmek isteyenler için Handan ben arkadaşlar. 36 yaşındayım. Tamamen ciddi bir arkadaş arıyorum. Konuyu öyle çok uzatmak amacında değilim. Güzel günler görmek istiyorum ya ben. Nedir bu yalnızlık bıktım usandım. Ay tamam çok daraltmayayım sizi ben. Genel olarak insanlarla iyi geçinen biriyim. Bunun dışında her istediğim olmalı mesela şöyle anlatayım yanlış anlamayın; ilgi alaka hep beklerim.

Birine mesaj atınca hemen dönsün isterim. Telefonla iç içeyim zaten. Çalışıyorum kimseye muhtaç değilim. Sadece arkadaşlığa muhtacım şu zamanlarda. Haliyle ilanımı açmak istedim bakalım neler olacak göreceğiz yaşayarak. Bartın evlenmek isteyen bayanlar sanırım benim gibi düşünüyor ne dersiniz?

Bana buradan mesaj atacak olanların şanslı olduğunu söylemekte fayda var. Neden mi şanslısınız? Çünkü çok güzel bir bayanla sohbet edeceksiniz. Bu da yetmezmiş gibi ciddi arkadaşlık düşünürseniz yine burada olacağım. Önce mesaj atın lütfen. Sizi az da olsa tanımak istiyorum. Ben romantik sözlere hemen kanacak biri değilim ama etkilenirsem güzel bir arkadaşlık başlatabiliriz yani.

Bartın’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Biraz huzursuzum şu sıralar dedim ya yalnızlıktan. Oysa benim gibi birinin yalnız kalması ne kadar acı veriyor bir bilseniz. Cep telefonumu verdiğim zaman gerek sesimden gerekse yüzümden anlarsınız bunu ama aşık olmayın hemen rica ediyorum. Aşk falan şuan bana uzak. Önce arkadaş olalım. Gerisi kendiliğinden gelecektir inanıyorum. Onun dışında bilmiyorum ya süreç nasıl ilerler her şey biraz da size bağlı.

Beni kırmayacak, üzmeyecek, yalnız bırakmayacak erkek arkadaş arıyorum. Eğer yanımda olacaksanız buyurun işte daha neyi bekliyorsunuz ki? Neyse çok duygusala bağladım ben uzaklaşmam gerekiyor. Ama mesaj atınca bildirim gelecek hemen buradan numaramı vereceğim. İnsanlara şans vermeli bence. Herkes bir şansı hak ediyor. Asıl önemli olan şey bu hakkı nasıl değerlendireceksiniz bakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir