Bayan Öğretmen Evlilik

Bayan Öğretmen Evlilik

Selam. Sude ben. Bayan öğretmen evlilik ilanı açmaya karar verdim. 33 yaşında gencecik bir öğretmenim. İşimi çok seviyorum ama artık bir insan sevmek amacındayım. Çünkü evleneceğim. Böyle tek başıma nereye kadar? Tamam ailemle kalıyorum ama evlilik gibi bir amacı olmalı insanların değil mi? Haliyle ilan açıyorum ve gelen mesajlara tek tek dönüş yapacağım. Şimdi bu önemli değil aslında. Bakalım doğru kişiyi nasıl bulacağım, ben bunu düşünüyorum günlerdir. O da olur biliyorum da biraz takıntılıyım ben arkadaşlar. Günden güne yalnızlığım perçinleşiyor, canım sıkılıyor ve bazen daralıyorum. Ama birisi olsa, evlensek, ömür boyu mutlu kalsak ne güzel olacak. Bayan öğretmen evlilik sitesi yok buradan başka o yüzden şansımı ilk kez deniyorum.

Hünerli bir bayanım. Bayan öğretmen evlilik sitesi sayesinde kısmetimin açılacağını düşünüyorum. Bakalım yine de her şeyin kader kısmet olduğunu da unutmayalım. Bir süredir kendimi yalnız bıraktım bir bakayım dedim neler olacak. Ama gördüm ki yok daha neler böyle hayat mı geçer. Hemen ilan açmaya karar verdim işte. Neyse şimdi bazı prensiplerim var onları söyleyeyim de yolumuza bakalım ne dersiniz?

Bayan Öğretmen Evlilik İlanları

Arkadaşlar benim değer verdiğim bazı şeyler var. Güven mesela. Güvensiz erkekle sosyal arkadaş bile olmam. Ondan sonra gelir sevgi. Gerçekten sevgisiz yaşanabilir belki ama güvensiz asla. Hem ben güzel bir bayanım dikkat çekiyorum gittiğim yerlerde. Yanımda biri olmayınca kendimi güvende hissedemiyorum anlatabildim mi? Umuyorum anladınız beni. Neyse konuyla ilgili görüşmeye başlamak adına dediğim şeyleri paylaşın benimle. Son günlerdeki sıkıntılarım tek bir mesaj gelse anında geçecektir. Genel bir umut veremem kimseye ama bana bir adım gelene ben on adım giderim bunu da söylemekte fayda var sanırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir