Çankırı’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çankırıda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Çankırı’da evlenmek isteyen bayanlar arayanlar için kucak dolusu selamlar herkese. Nalan benim adım. Buralarda yeniyim. Arkadaş arıyorum aslında. Haliyle ilan açanların ilanlarını okudum güzel yorumlar alıyorlar çok mutlu oldum. Baktım ki sıra bende artık ama mesaj atanlarla numaramı paylaşırım bu kısmı unutmayın. Yaşım 29. Gerçek bir arkadaşlık aradığımı söyleyebilirim. Bunun dışında kendimden bahsedeyim biraz olur mu? Umarım okur ve mesajla geri dönüş yaparsınız.

Çankırı evlenmek isteyen bayanlar arasında yeni olduğum için sanırım kendimle ilgili bilgiler vermek durumundayım. Mesela kıskanç erkekleri severim. Ya arkadaş dediğin kız arkadaşını kıskanacak zaten ama aşırıya kaçmadan. Onun dışında güvenilir olmak lazım. Dürüst bir erkek arkadaş arıyorum. Yalansız bir hayata merhaba demek istiyorum. Bundan önce erkek arkadaşlarım oldu tabi ama aradığım şeyi bulamadığımı söylemekte fayda var.

Çankırı’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Sanırım biraz heyecan var o kadar da olacak aslında değil mi? Gelen mesajları tek tek okuyacağımdan emin olabilirsiniz. Ha bir de herkese şans vereceğim ben sonuna kadar. Gerçekten artık ileriye bakmak istiyorum. Aşk kolay kazanılmıyor ve aynı şekilde güven. Birine güvenmediğiniz zaman orada o arkadaşlık bitmeye başlar. Bu nedenle ben kolay soğuyan insanlardan biriyim unutmayın.

Mesajları değerlendirirken gerçekten ciddi olup olmadığınızı tabi anlayamam ama telefonda sohbete geçtiğimizde bunu rahatlıkla göreceğim ve ondan sonraki süreçte bakacağız işte. Ben bakımlı bir bayanım, çevremde ilgi görüyorum. Zaman zaman evlilik teklifi de alıyorum ama ne bileyim sanki biraz erken gibi. O yüzden sabırlı hareket edeceğimi söylemekte fayda var.

Bende durumlar böyle işte. Şimdi sıra sizde. Buyurun mesajlar gelsin de okuyalım yahu. Çok bekletmeyin canım sıkılır gerçekten. Ama bulursam kendime uygun birini ne güzel olacak. Bazen hayalini kuruyorum ve mutlu oluyorum.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun