Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Selam. Menekşe ben. 28 yaşındayım. Ciddi evlilik düşünen bayanlar arasındayım. Var mı kendine güvenen bir erkek bakalım buyursun mesajlar gelsin de okuyalım. Evet biliyorum hemen evlenmek ya da haydi sevgili olalım demek doğru değil. Öncelik tanışma aşaması. Kim neden hoşlanır, neden evlenmek ister ya da neden ben sorusunun yanıtını vermek ister? Ciddi evlilik düşünen bayanlar bu konuda yalnız kalmaktan da nefret eder. Öyle işte çok uzatmadan prensiplerime geçiyorum. Diğer ilanları okudum da bayanlar hep aynı şeylerden bahsetmiş. Ben biraz farklı durumlarla ilgili yazacağım arkadaşlar tamam mı?

Evlenmek isterken bazen yanlış tercihler yapılabiliyor. Ben bu konuda artık çok hassasım. Çünkü aradığım kişinin gerçekten adam gibi adam olması gerekiyor. Yaşımdan kaynaklı belki seçiciyim ama olmalı bu herkes için geçerli. İlk önce bir erkeğin kendine bakması gerekiyor. İyi ya da kötü bir şekilde geçim kaynağının da olması şart. Tamam ben çalışıyorum durumu da gayet iyi çok şükür. Ama erkek dediğin evini taşıyacak, eşini taşıyacak. Gerisi halledilir, varsa bir sorun rahatlıkla çözülür. Yeter ki isteyelim ama en güzelini isteyelim.

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar Numarası

Ciddi evlilik düşünen bayanlar genel olarak prensip sahibidir. Diğer ilanlarda da gördüm. Tamam öyle büyük şeyler beklemiyorum ama insan sevgi bekler, ilgi bekler ne bileyim güzel hayaller kurar ve gerçekleşmesini ister. Sessiz ve sakin bir bayanım aslında. Boyum uzun, yüzüm güzel, huyum kötü değil. Daha ne bekleyebilirsiniz dökülün bakalım da okuyalım arkadaşlar.

Bu yaşıma kadar hep güzel düşündüm ve güzel oldu. Bazen tabi ki kötü ve anlamsız durumlar yaşanabiliyor. Olsun arkadaşlar ya dünya halidir hor görmemek lazım. Ama erkek arkadaşım kalkıp da gereksiz yere kıskanırsa, anlamsız bir şekilde kavga çıkarırsa, bir dakika bile durmam yanında. Dedim ya ben kırılgan biriyim arkadaşlar. Tek bir hayatımız var onu da güzel yaşamak istiyorum.

Numaramı merak eden arkadaşların mesaj atması yeterlidir. Gerçekten güzel hayaller peşindeyim işte. Siz de öyle olun. İyiyi, güzeli isteyin. Beklentileriniz büyük olsun ki gerçekleştiğinde çok mutlu olasınız. Evet arkadaşlar ben gidiyorum daha fazla kafanızı ütülemek istemem. Günlerdir düşünüyordum evlilik sitesi sayesinde ilan açayım mı diye. Tam zamanıymış işte. Günden güne daralacağıma artık bir arkadaş bulup evliliği düşünmek daha güzel olur sanırım. Hoşça kalın arkadaşlar. Ama lütfen mesajsız bırakmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir