Ciddi Evlilik Sitesi 2020

Ciddi Evlilik Sitesi 2020

Arkadaşlar Meral ben iyi günler diliyorum. Ciddi evlilik sitesi 2020 yılı için çok aradım ve sonunda burayı buldum. Aslında yıl takıntım yok ama olsun bu sene umarım herkesin güzel geçmiştir. Pek öyle olmasa da. Neyse gelelim meseleye şimdi. Ben evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Yaşım 30. Çok düşündüm ve kararımı verdim diyebilirim. Bu süreçte yanımda olmak isteyen, konuşup tanışmayı bekleyen herkesi mesajlara bekliyorum. Elbette bu konuda günlerdir kendimi iyi hissetmeyi bekliyordum. İşte o gün bugün arkadaşlar. Ciddi evlilik sitesi 2020 için açtığım bu ilanı herkesin okumasını rica ediyorum.

Ben 2019 yılında da ilan açmıştır. Birçok kişi yazdı güzel günler geçirdik ama evlilik konusunda adım atamadık ne yazık ki. Bu tür durumlar beni üzdü kesinlikle ama olsun bu defa kararlıyım. Ciddi evlilik sitesi sayesinde yaşıtlarım olsun ya da olmasın her mesaj atana numaramı vereceğim. Tabi numaramı verdikten sonra sohbete başlayacak ve güzel günler düşleyeceğiz.

Ciddi Evlilik Sitesi 2020 İlanları

Benim aklımdaki eş profili biraz farklı. Öncelikle her şeyden çok eşini düşünecek bir erkek. Tabi ailesi ayrıdır. Ondan sonra bir erkek çok kıskanmayacak. Aşırı kısıtlamayacak. Her anını birlikte geçirmek isteyecek. Bunlar zaten olması gerekenler ama ne yazık ki günümüzde pek nadir rastlanan durumlardan biri. Oysa zor değil anlaşmak. Bana göre böyle yani. Bakalım size göre nasılmış.

Prensip sahibiyim aslında. Çalışan bir bayan olduğum için insanlarla iletişimim çok güzel. Ama gelin görün ki kısmetim hep kapalı. Bende mi sorun var yoksa karşımdakinde mi çözemiyorum. Israrcı biri değilim. Kendime de fazlasıyla bakarım. Başka da aklıma gelen bir şey yok. Ancak mesaj atıp sorarsanız telefonda sohbete başlarız. Evlilik ilanları sanırım bu şekilde amacına ulaşabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir