Dürüst Evlilik İlanları

Dürüst Evlilik İlanları

Serçin ben iyi günler. 30 yaşındayım. Burada olma nedenim dürüst evlilik ilanları için kendimi tanıtmak. Gerçekten bir erkekte öncelikle doğruluk ararım ben. Cesaret ve sevgi ikinci plandadır. Dürüst olmayan bir erkekle vakit geçmez, ömür bitmez. Bu nedenlerden dolayı dürüst evlilik ilanları için yapmanız gereken şey benimle konuşmak sanırım. Mesaj atabilirsiniz çünkü cep numaramı sadece mesaj atan beylerle paylaşacağım.

Biri bana dürüstlüğün tanımını yapabilir mi rica ediyorum? Geçenlerde kız arkadaşımla oturuyoruz. Diyor ki beni sevsin yeter, gerisi beni ilgilendirmiyor. Önce şaka sandım sonra baktım yok gerçekten öyle düşünüyor. Arkadaşlığımız zedelenecekti neredeyse. Saçma sapan şeyler. Ben açık konuşuyorum, dürüst evlilik ilanları sürecinde kendimle ilgili kararları aldım ve uygulayacağım. Sizler de umarım destek olursunuz bana.

Dürüst Evlilik İlanları Arayan Bekar Bayanlar

Gerçekten evlenmek isteyen dürüst bayanlar vardır elbet benim gibi. Bu yüzden erkeklerin de her zaman dürüst olması şart. Dürüstlük bir erdemdir bilirsiniz. Bir bayan güven sorunu yaşarsa orada o iş biter haberiniz olsun. Yanlış anlamayın ama gerçekten dürüstlük önemli. Neyse bunun dışında da bilmeniz gerekenler var. Mesela bir bayanın nelerden hoşlandığını bilmek gibi. Sorun arkadaşlar her şeyi sorun bana. Mesaj atanlara zaten cep telefonumu vereceğim daha mantıklı bir şekilde konuşuruz.

Artık evlenmek istiyorum ben. Daha fazla vakit geçmesin, yalnızlığım büyümesin diye aldım bu kararı. Hoşlanacağım erkek saygılı olmalı, yalan konuşmamalı. Şimdi diyeceksiniz vay arkadaş ne çok kriteri varmış bu güzel bayanın. Ama öyle işte lütfen bu konuda beni anlayın. Çalışan bir bayan olduğum için prensiplerimin dışına çıkamam bilginiz olsun. Aman ya tamam haydi sustum söz sırasını size bırakıyorum. Gelsin mesajlar da okuyup döneyim hızlıca. Selam olsun tekrardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir