Ev arkadasi arayan dul bayanlar

Saliha ben selamlar. Ev arkadaşı arayan dul bayanlar arayışındayım. Ben bu şekilde artık idare edemiyorum kendimi ya. Bir arkadaş arıyorum ev arkadaşı olacak ama. Merak etmesin temizliği ben yapıyorum. Diğer işlere yardımcı olursa yeterli tabi ki. Her ne kadar insancıl olsam da bazen anlaşamayabiliriz. Ev arkadaşı arayan bayanların telefon numaraları için bana yazabilirsiniz öncesinde detaylı konuşalım isterim çünkü.

Erkek Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Evime erkek arıyorum arkadaşlar. Bunun şaşırılacak bir yanı yok inanın ki. Bayan yanına erkek ev arkadaşı arayanlar sayısı oldukça fazla zaten. Bu noktada güven sorununu aşarsak gerisi benim için sorun olmayacak. Erkeklerle daha iyi iletişim kurabildiğimi düşünüyorum çünkü. Yaşım 33 bu arada ama kendime çok fazla bakar çok fazla zaman ayırırım. Genç yaşta dul kaldık umurumda değil gerçekten. Hayatıma bakarım ben bu süreçte. Genelde insanlar bana evlilik için gelir ama ben bir daha zor düşünürüm. Ev arkadaşım ile yaşamaya karar verdim. Artık o şanslı kim ise yazsın bana hemen numaramı vereyim görüşelim arkadaşlar.

Birlikte Yaşamak İsteyen Bayanlar

İnsanlara karşı çok ön yargım yok ama niyet önemli tabi ki. Arkadaşımı ben seçeceğim için biraz kriterlerim var. Temiz, bakımlı, kendine ve bana güvenen bir erkek arkadaş arıyorum. Ev arkadaşı arıyorum dediğimde her yazana herhalde evimi açamam. İşte bu yüzden biraz heyecan var. Çok kişi yazacaktır eminim ama içinden bir kişi şanslı olacak ne yapalım kader kısmet bazı şeyler. Bunların dışında ben çalışan biriyim. 6 gibi evime gelir temizlik yapar TV karşısına geçerim.

Televizyonun karşısına geçer filmimi izlerim ama sessiz sedasız da olmuyor tek başına. Evim zaten 2+1 her türlü yeter. İnanıyorum güvenli biri çıksın karşıma başka bir beklentim yok. Ev arkadaşı arayan boşanmış kadınlar hakkında ki düşüncelerinizi de ayrıca merak ediyorum.  Merak ettiğiniz herhangi bir soru varsa yazabilirsiniz hepsini yanıtlarım. Neredeyim  falan işte. Yaşım müsait olduğu için güven sağlayabilirim. Benden bu kadar beyler. Şimdi sözü size bırakıyorum ben. Telefondan devam edelim burada kendimi tanıtmaya kalksam sabaha kadar yazarım gerçekten. Söz sizde, sahne sizin beyler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir