Evlenmek İsteyen Bayan Tel ve Fotoğrafları

Evlenmek İsteyen Bayan Tel ve Fotoğrafları

Nursel ben. Merhaba. 30 yaşındayım. Aslında buradan ilan açmamın nedeni, evlenmek isteyen bayan tel ve fotoğrafları için araştırma yapanlara ulaşmak. Ben gerçekten ilgili ve duyarlıyım. Bu noktada sorun yaşamadım. Evleneceğim kişiye sadık olurum her zaman. Saygım ve sevgim de bitmez. Daha önce yaşadık bunları ama hiç evlenmedim. Bu yaşıma kadar beklememin nedeni de budur. Gerçek aşkı arıyorum ben. Öyle 1-2 ayda bitecek arkadaşlıklar istemiyorum. Son zamanlarda kendimle ilgili çok karar aldım ve şimdi uygulamaya koyuyorum.

Evlenmek isteyen bayan telefonları için bana mesaj atabilirsiniz. Yani sadece kendi telefonumu vereceğim arkadaşlar. Başka ne sormak istiyorsanız buyurun ben buradayım artık. Güzellik kavramına bakış açınızı da merak ediyorum. Her bayan güzeldir unutmayın. Ayrım yapılmamalı bu konuda. Neyse insanların hakkımdaki düşünceleri pek de önemli değil. Ben buradan eş adayımı bularak yoluma devam etmek istiyorum. İşi gücü olan, anlayışlı ve çok kıskanç olmayan erkeklerle sohbet edebilirim.

Evlenmek İsteyen Bayan Tel ve Fotoğrafları Arıyorum

Evlenmek isteyen bayan fotoğrafları konusunda da herkese saygı duyuyorum. Önce güzellik diyenler için bulunmaz bir fırsat olduğumu söyleyebilirim. Kıskanç değilim, insanların bakış açısına göre değişmem. Ne isem oyum anlayabiliyorsunuz umarım. Biliyorum ki mesajlarınızı atacaksınız, herkes tanışmak isteyecek. Ama benim yüreğime gerçekten dokunacak birisi varsa hiç beklemesin diyorum.

Evlenmek isteyen bayanlar ulaşılmaz değildir. Alın işte buradayım açtım ilanı. Daha ne yapabilirim ki size? Numaramı da vereceğim mesaj atacak olanlara. Gerisi artık ikimiz arasında. Gidiyorum ben ama şimdilik. Her mesaja döneceğim. Artık evlenmek istiyorum. Şu yalnızlığım bitsin kurtulayım ya. Mutlu olmak benim de hakkım değil mi? Of tamam daraldım iyice. Bana müsaade.

5 Comments on “Evlenmek İsteyen Bayan Tel ve Fotoğrafları”

  1. Merhaba tanışmak isterim sizinle sizi çok beğendim çağrı atabilir misiniz

  2. Merhabalar Nursel hanım ben Mehmet Avusturya’da yaşıyorum numaranızı verirseniz tanışabiliriz

  3. Selam Konya’dan bekarım 29 yasım 172 boyum 68 kilom esmerim ciddi tanışmak isteyen bayanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir