Evlenmek İsteyen Bayanlar Ne Yapmalı

Evlenmek İsteyen Bayanlar Ne Yapmalı

İyi günler arkadaşlar. Cansu benim adım. 32 yaşındayım. Son zamanlarda çok duyduğum bir soru var, evlenmek isteyen bayanlar ne yapmalı diye. Ben bu konuda birkaç tavsiye vereceğim. Ayrıca ben de evlenmek isteyen bayanlar arasındayım haberiniz olsun yani mesajlarınızı bekliyor olacağım. Her neyse bu süreçte yanımda mısınız değil misiniz o konuyu da netleştirelim.

Çünkü günden güne yalnızlığım artıyor ve eş adayımı bulamayacağım diye çok üzülüyorum. Şimdi evlenmek isteyen bayanlar ilk olarak buradan benim gibi ilan açmalı ve mesajları beklemeli. Ama kriterlerine sahip çıkmalı tamam mı? Ödün vermiyorum ben mesela.

Ödün vermemekten kastım şudur arkadaşlar, bir erkek kendini sevdirir tamam iyi güzel ama istemediğim bir şey yaparsa maalesef soğumaya başlıyorum. Bu yüzden diyorum ki taviz vermeyin. Ufak tefek şeyleri dert etmeyin ayrıca. Bu dünya geçici arkadaşlar ama bir defa evleniyorsunuz unutmayın. O nedenle karşınızdaki kişiye taleplerinizi sıralayın ve artık ciddi konuşmaya başlayın. Tavsiyelerim bunlardır.

Peki Evlenmek İsteyen Bayanlar Ne Yapmalı?

Ben evde oturup kısmetim gelsin diye beklemiyorum. Gördüğünüz üzere ilan açıyorum ve umuyorum ki mesajlar gelmeye başlayacak. Ben de bu süreçte genel bir değerlendirme yapacağım ve yoluma bakacağım işte. Her şey gerçekten güzel olmalı, anlamlı olmalı. Eşim dediğin kişi seni her zaman koruyup kollamalı. Ama saygıda da kusur etmemeli. Bu her yerde böyledir sanırım. En azından bende böyle arkadaşlar.

Evet kısmetinizi oturarak beklememenizi öneriyorum. Kendinize de bakın. Bakımsız olmak ne bileyim ya kendinize verdiğiniz değeri gösterir aslında. Bunun dışında hmm aklıma gelen pek bir şey yok sanıyorum. Evet o zaman soruyoruz, evlenmek isteyen bayanlar ne yapmalı? Cevaplıyoruz hep beraber, ilanını açarak eş adaylarıyla sohbete hemen başlamalı ve süreci kusursuz yönetmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir