Evlenmek İsteyen Erkek Polisler

Evlenmek İsteyen Erkek Polisler

Merhabalar. Evlenmek isteyen erkek polisler konusunda arayış içinde olanlar buradaysa görüşmek umuduyla ilan açıyorum. Benim bazı beklentilerim var ancak önce siz değerli hanımlardan mesaj bekliyor olacağım. Evlenmek isteyen polis ilanları elbette çok. Çünkü insan bir yaşa kadar bekar kalabiliyor. Mesela ben 37 yaşındayım. İşimi çok seviyorum ve umutla bekliyorum işte. Gelecek olan mesajlara anında dönüş yapacağım ondan sonra muhabbet kuracağız ve ilerleyeceğiz. Gerçekten ben biraz sabırsızım onu anladım. Buradan ilan açarken ne yazayım, ne diyeyim falan heyecanlandım ama şimdi güzelce kendimi ifade ettiğimi düşünüyorum.

Arkadaşlar söylemeyi unuttum. Ben dulum. Daha önce bir defa evlilik yaptım ve umuyorum ki güzel bir beraberlik kurarız yine buradan. İnsanlar değişik ya herkes kendi kafasına göre yaşamaya başladı. Ne olmuş yani ilk evliliğimde anlaşamadık ayrıldık. Bazıları diyor ki olmaz öyle bazıları hayırlısı falan. İyi de bazılarına ne? Anlatabildim değil mi ben kafama göre yaşayan biri değilim tabi insanlara sadığım. Hem erkek hem bayan arkadaşlarımla çok iyi geçiniyorum gerçekten. Ama gel gör ki aşkta yüzüm gülmedi hiç. Bu kez umutluyum arkadaşlar.

Evlenmek İsteyen Dul Erkek Polisler

Evlenmek isteyen erkek polisler arayanlar beklemesin daha fazla mesajını atsın sohbetimize başlayalım. Tabi evlenmek isteyen dul polisler arıyorsanız yine doğru kişiyle konuşuyorsunuz merak etmeyin. Kısacası ben romantik, huyu suyu güzel olan, kendine bakan bir erkeğim. Karşımdakinden beklentim o kadar büyük değil. Anlayışlı olsun, bana sadık olsun yeterli. İkimiz arasında güven oluşsun gerisi zaten çok daha kolay.

Arkadaşlar polis evlilik sitesi sürecinde de genel olarak arayışlar mevcut. Görüyoruz duyuyoruz yani evlenmek isteyen erkek polisler artıyor. Yalnızız, eve geldiğimizde bir gülen yüz görmek istiyoruz. Başka da bir şey beklemiyorum ben. Geçim konusunda asla sorun yaşamayız. Bu kadar işte ne diyeyim başka. Asıl durumları siz değerli bayanlar mesaj attıktan sonra konuşmaya başlayacağız zaten.

Günler hızlı geçiyor. Çok çabucak bitiyor ve ben hala yalnızım arkadaşlar. Durum bundan ibaret canım sıkılıyor, içim daralıyor bazen ama yapacak bir şey de yok beklemekten başka. Lütfen bu konuda duyarlı olalım ve karşılıklı görüş alışverişi yapalım. Gerisi emin olun çok basit ya evlenmek o kadar zor değil, anlaşabilmekte sorun var. Tamam sustum ben söz sırası sizde bayanlar. En kısa zamanda umarım ki görüşeceğiz, anlaşacağız, tanışacağız ve güzel günlere doğru adım atacağız. Ne dersiniz?

2 Comments on “Evlenmek İsteyen Erkek Polisler”

  1. Merhaba 25 yaşındayım genç güzel bir bayanım daha önce bir evlilik yaptım isterseniz tanışabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir