Evlenmek İsteyen Subaylar

Evlenmek İsteyen Subaylar

Arkadaşlar merhabalar. Suat ben. Evlenmek isteyen subaylar arasındayım. Yaşım 39. Artık bu yaşta evlenirsem evlenirim yoksa yalnız kalacağım gibi görünüyor. Umuyorum buradan subay arayan bayanlar çıkar da mesajlarını atarlar. Bir de evlenmek isteyen subay ilanları sanırım var gibi. Benim gibi yalnız olanlardan bahsediyorum. Gerçekten yalnızlık ama. Düşünsenize iş dönüşü kapıyı açan yok, birlikte yemek yediğin biri yok neye yarar ki? Ha şikayetçi miyim değilim ama artık zamanı geldi ben evlenmek istiyorum.

Evlenmek isteyen subaylar için mesaj atmak isteyenlere numaramla döneceğim merak etmeyin olur mu? Ben buradayım artık ve aradığım eşi bulmadan gitmeye niyetim yok. Haliyle herkesle muhabbet edeceğim ondan sonra bakacağız duruma göre.

Evlenmek İsteyen Subaylar Telefonu

Evlenmek isteyen subaylar konusunda elbette bayanların da beklentileri vardır o yüzden söz sırasını size bırakıyorum. Öncelik bayanlarda yani. Bu süreçte kendinizi tanıtmanızı rica edeceğim. Mesela ben oldukça esprili biriyim. Yanımdaki bayan sıkılmaz hiçbir şekilde. Benim yanımda kahkahaya boğulan çok bayan arkadaşım var sosyal arkadaş tabi. Biriyle ciddi düşünmüştük ama olmadı ben de 1-2 sene yalnız bıraktım kendimi. Ama yok dedim ya ne yapıyorsun Suat kardeş kendine gel. Ondan sonra burada buldum kendimi.

Evet şimdi kendimden kısaca bahsedeyim. Subayım başlıkta da görüldüğü üzere. Maddi durumum zaten iyi paramı biriktirdim evlilik falan kararı alırım diye. İşte şimdi aldık bakalım ne olacak. Ailem de artık evlen ne bekliyorsun deyince dedim tamam zamanı geldi. Eee kalbimin sahibi kim olacak şimdi onu merak etmekteyim. Günlerdir düşünüyorum ama gereksiz düşünmek bu. Aç ilanı dedi arkadaşlar illa ki tanışırsın bayan arkadaşlarla. Ona göre karar verirsin falan, baktım ki doğru diyorlar işte buradayım.

Evlenmek İsteyen Subay İlanları

Yaşım da çok geçsin istemiyorum. İş yerimde ciddiyim ama sosyal hayatımda oldukça neşeliyim. Gezmeye bayılıyorum arabama atlıyorum kafam bozulduğu zaman geziyorum öyle. Tek başına olunca tabi durum çok daha farklı ve anlamsız oluyor. Her zaman bayanları dinlerim, dertlerine ortak olurum, çözüm üretirim. Ama şimdi durum tam tersine döndü.

Telefon numaramı merak edenlere vereceğim. Yani mesaj atanlara. Oldum olası hep işimi garantiye alırım. Şöyle yani; biraz hüzün kaplar beni, bayan arkadaşıma yazarım, baktım ses yok bir daha yazmam. O düşünsün değil mi? Hep ben mi düşüneceğim arkadaşlar ya bakın yine hüzünlendim. Gelsin mesajlar da okuyup görelim.

1 Comment on “Evlenmek İsteyen Subaylar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir