Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul Bayanlar

Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul Bayanlar

Merhaba. Ben Ayşe. Evlenmek isteyen Suriyeli dul bayanlar arasındayım. Yeni bir hayat için kararımı verdim bu kez eminim. Önceleri böyle daha iyi yaşardım diyordum ama yok baktım ki bir cana, yoldaşa ve arkadaşa ihtiyacım var. Umuyorum ki Suriyeli evlilik sitesi sayesinde bulurum prensiplerime uygun bir kişiyi.

Yaşım 39. Göründüğü gibi yaşlı değilim zaten daha genç bir yaş. Yüz güzelliğim fazlasıyla var. Onun dışında aklıma pek bir şey gelmiyor, sizden ricam sorularınızı mesaj aracılığıyla sorun hem yanıt vereyim hem de numaramı sizlerle paylaşmış olayım. Evet durum bu şekilde. Dul kalmak beni çok üzmüyor ama yalnız kalmak gerçekten çok acı bir durum.

Günler geceler ardı ardına geçiyor. Ben burada yaşadığım için henüz çevre yapamadım. Uzun süredir Türkiye’deyiz zaten. Evlilik teklifi geldi mi, tabi ki geldi. Her yerde dikkat çeken bir özelliğim var. Nasıl desem ki yüz güzelliğime bakıp doğrudan evlenmek istiyorum diyenler oldu. Teklif edip sonra beni soğutanlar oldu ne bileyim ya hayat ne kadar garip oysa değil mi? Günden güne yalnızlığım artıyor. Bu yüzden evlenmek isteyen Suriyeli dul bayanlar arayanları değerlendirirken prensiplerime uygun hareket etmek amacındayım.

Suriye Evlilik Sitesi

Beyler, bu konuda bana mesaj atarken beklentilerimi de aktarayım. İlk önce can sıkıntısından yazabilirsiniz unutmayın. Önceliğim arkadaş olmak zaten. İkincisi dul bir bayanla evlenmek isteyip istemediğinize nasıl karar vereceksiniz o kısım da önemli. Üçüncüsü yaş kriteri tabi ki. Kendi yaşıtım olsa daha iyi olur ama en çok 50 yaşına kadar olan beylerle evlilik konuşabilirim haberiniz olsun.

Evlenmek İsteyen Suriyeli  Güzel Dul Bayanlar

Evlenmek isteyen Suriyeli dul bayanlar bence çok şey beklemiyor. Dürüst olsun evleneceğim kişi, anlayışlı ve mantıklı biri olsun yeterli. Zaten sevgi olmadan evlilik olmaz ki. Yaşım da o kadar çok değil sanırım. Çevremdeki Suriyeli bayan arkadaşlarım da bana destek veriyor bu konuda. Artık evlen de hayatın düzene girsin diyorlar. Eee doğru söylüyorlar değil mi? Neyse hayırlısı olsun diyorum.

Telefon numaramı almak isteyenlerin bana mesaj atması yeterlidir. Umuyorum ki güzel arkadaşlıklar kuracağız. Bir süre sohbet edip daha sonra evlilik kararı alacağız. Tamam çok uzatmak istemiyorum arkadaşlar. Yorumlarınızı da okuyacağım merak etmeyin. Sonrasına bakacağız hep birlikte. O halde bana şimdilik müsaade beyler. Mesajlarınızı kesinlikle okuyacağım ondan sonra da duruma göre devam edeceğiz arkadaşlığımıza. Umarım sonu evlilik olur.

2 Comments on “Evlenmek İsteyen Suriyeli Dul Bayanlar”

  1. bende bir sıcak yuva kurmak istiyorum benimle tanışmak istersen numaranı at bana görüşelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir