Evlenmek İsteyen Yabancı Kadınlar

Evlenmek İsteyen Yabancı Kadınlar

Merhaba. Adım Çiçek. Aslında evlenmek isteyen yabancı kadınlar arasındayım. Kimlikteki adım Rose. Çok iyi Türkçe biliyor ve konuşabiliyorum. Yaşım 35. Artık evlenmeye karar verdiğim için bir evlilik sitesi arıyordum. Sonunda buldum ya o kadar mutlu oldum ki anlatamam. Her neyse süreçle ilgili sizlere bazı şeyler aktarıyor olacağım. Birincisi ben huysuz bir kadın değilim.

Evleneceğim kişinin de öyle olmasını isterim. İkincisi kıskançlığa gelemem. Bu her yaşımda böyleydi artık değişemem. Tabi ki eşimin yapmamı istemediği şeyleri kesinlikle yapmam orası ayrı mesele. Aklıma gelen çok şey var yine de ilanın devamını okumanızı rica edeceğim.

Evlenmek İsteyen Yabancı Kadınlar İlanı

Ben normalde yurtdışında yaşıyorum ama ailem Türkiye’de. Ben de geldim artık buradayım. Yurtdışındaki evim duruyor, istediğim her an gidebilirim. Evlenmek isteyen yabancı bayanlar ile ilgili merak ettiğiniz farklı şeyler varsa sorabilirsiniz. Neyse mevzumuz bu değil. Arkadaşlar ben duygusal bir bayanım. Haliyle yaklaşımınız çok önemli bilginiz olsun. Başka bir durum daha var. Çabuk kırılıyorum. Şakadan bile olsa laf söylerseniz arkama bakmam giderim böyle de kötü bir huyum var işte.

Evlenmek isteyen yabancı kadınlar ilan pek açmıyor sanıyorum. Oysa ben canım her sıkıldığında buraya giriş yapacağım. Mesajlarınızı okuyup numaramla döneceğim. Yorumları da okuyacağım elbette. Hak verirsiniz ki yorumlara numaramı bırakamam. Sadece bana değer verip mesaj atanlarla paylaşacağımı bir kez daha söylemek istiyorum.

Yaşımdan dolayı evlenme kararımın arkasındayım. Umuyorum sizler de bu konuda desteklersiniz. 45 yaşına kadar olan beylerle sohbet edebilirim. Ciddi düşünmek anlamında herkesin yaklaşımını ayrıca değerlendireceğim. Öyle işte şimdilik benden bu kadar dostlar. Bekliyorum bir umutla büyük bir heyecanla. Her şey gönlünüzce olsun, sevgiyle kalın, sevgiyi yaşatın.

2 Comments on “Evlenmek İsteyen Yabancı Kadınlar”

  1. Selam Çiçek yaşım 35 de olsan önemi yok evlenmek niyetindeysen ister misin imam nikahlı evlenmek isterim dersen ben yurt dışı Avusturya Wiena’da bahçeli evde yaşıyorum sende yurt dışındaysan sorun olmadan evlen sıcak yuva bahçeli evde rahatça yaşarsın derim cevap yolla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir