Evlenmek İstiyorum Diyen Kadın

Evlenmek İstiyorum Diyen Kadın

Halime ben. 32 yaşındayım. Aslında evlenmek istiyorum ben ondan ilan açtım arkadaşlar. Genel olarak arkadaşça başladığım arkadaşlığın bir süre sonra bittiğini görüyorum. Bu durum canımı sıkıyor. Haliyle evlenmek istiyorum diyen kadın oldum. Her şeyi ciddiye alıyorum artık. İnsanları üzmeden ve kırmadan yaklaşan beylere öncelik tanıyacağım. Mesela geçen sene biriyle tanıştık sözde evlilik düşünüyoruz. 3-4 ay sonra adam karşıma çıkıp ben artık yapamıyorum dedi.

Nerede kaldı ciddi evlilik acaba? Olmaz böyle. Evlenmek istiyorum diyen kadın, sözünün arkasında dururken erkeğe ne oluyor böyle olmaz işte. Neyse bu konuları sonra konuşuruz. Prensip sahibi bir bayanım. Bu yüzden şimdi söyleyeceklerimi dikkatli bir şekilde takip etmenizi rica ediyorum.

Evlenmek İstiyorum Diyen Kadın Telefonu

Evlenmek isteyen kadınlar konusunda ilan araştırması yapanlar şuan dursun burada. Sormak istediğiniz ne varsa sorabilirsiniz unutmayın. Son zamanlarda insanların kendine olan güveni de sarsılmış durumda. Kimse kimseye güvenmiyor sanırım. Ama ben öyle biri değilim. Gerçekten güvenirim lakin sarsılırsa güvenim orada bırakır giderim. Dürüst bir erkek arıyorum. Zaten evlenmek istiyorum diyen her zaman dikkat eder. Karşısına çıkan herkese şans verir, aşk mücadelesini bırakmaz. Baktı olmuyor, son bir bakışını atarak oradan uzaklaşır.

Evleneceğim erkekten bazı şeyler de beklerim. Dürüstlük dışında saygılı olmalı. İlgi duymalı eşine. Eş olmadan önce de bu sürece dikkat etmeli zaten. Ya hiç mi biriyle sevgili olmadınız yani değil mi? Bunları bilmeniz gerekiyor. Çok da uzatmak istemiyorum aslında. Buyurun mesajlarınızı yazın ondan sonra bakalım neler olacak diye. Cep telefonumu mesaj atanlarla paylaşacağım sadece. Yorum da bırakabilirsiniz okuyacağım sonuçta. Ben gidiyorum şimdilik arkadaşlar. Varsa bir sözünüz, sorunuz mesaj atmanız yeterlidir. Güzelim, bakımlıyım bunu söylemeyi unutuyordum az kalsın.

One Comment on “Evlenmek İstiyorum Diyen Kadın”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir