Evlenmek İstiyorum

Evlenmek İstiyorum

Selam canlar ben geldim. Adım Duygu. 32 yaşındayım ve evlenmek istiyorum. Bu düşünceler nasıl dile getirilir bilemem. Sosyal hayatımda evlilik konusu gündeme geldiği zaman aslında üzülüyorum. Çevremdeki kızların hepsi evlendi bir ben kaldım bizim gruptan. Bu durumdan kaynaklı olarak artık oturdum ve düşündüm. Kararımı verdim artık evleneceğim. Bir de evlenmek istiyorum dediğimde hemen beklentilerimi soruyorlar. Açık konuşayım benim böyle çok beklentim yok. Sevsin, yalnız bırakmasın bana yeter. Gerisi teferruat. Sorun olursa halledecek kapasiteye sahibim. Ama şunu unutmayın ki kıskançlığa gelemiyorum. Aksi bir bayan değilim her zaman anlayışlı davranırım. Neyse çok uzatmadan birkaç ricam var onları anlatayım.

Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ben çalışan bir kadınım. İşim son derece rahat ve güzel. Durumum da çok iyi. Ama evleneceğim kişinin de işi olsun tabi değil mi? Bir erkek evine sadık olacak, eşine bakacak. Ha dedim ya ben maddi anlamda iyiyim lakin güzel bir gelecek kuracaksak karşılıklı olarak anlaşmalı ve yolumuza bakmalıyız. Valla evlenmek istiyorum dediğimde insanlar beni bazen yadırgıyor. İşin var gücün var durumun iyi diyorlar, otur evinde işte yaşa hayatını diyorlar. Tamam iyi hoş da yalnızlık nereye kadar biri bana söylesin arkadaşlar?

Ciddi Beyle Evlenmek İstiyorum

Prensiplerimden bahsetmişken şunu da aktarmak istiyorum arkadaşlar. Ben öyle sıkıntıya gelemem. Güzelim diye kısıtlamak isteyen arkadaşlarım olmuştu. Hayırdır dedim, kimse sana bakmasın diyorlardı. Yok ya dedim böyle hayat mı geçer. Haliyle bu süreçte yanımda olacak, beni destekleyecek, arkadaşça, dostça takılacak ve elbette eşim olacak birini arıyorum. Bulacağımı biliyorum. Kısmetim de burada adım kadar eminim. Hayat işte ne olacak bilemiyoruz.

Cep telefonumu da isteyeceksiniz sanırım. Yorumlardan açıkça yazamam. Sadece mesaj atan beylere vereceğim numaramı. En fazla 40 yaşına kadar olan, kendine güvenen, sorumluluk sahibi ve elbette evlenmek isteyenler bana yazsın lütfen. Aslında herkes yazabilir çünkü ne kadar çok insan tanırsam o kadar iyi benim için. Hem sosyal arkadaş olarak da kalabiliriz. Evlilik zorunlu olmasa da arkadaşlık kurabiliriz. Fakat ilan açmamın asıl nedeni tabi ki evlenmek.

Bu kadar benden şimdilik. Sadece evlenmek istiyorum. Kendimle ilgili çok şey düşündüm, hayal ediyorum. Bu kez olacak ya inanıyorum. Buyursun baylar yazsın mesajlarını. Genelde gezmeyi seven, güzel düşünen ve anlayışlı olan bir bayanım da işte birinden soğursam maalesef orada olay bitiyor. Umarım bu kez böyle olmaz. Haydi o zaman baylar görüşürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir