Evlilik Arayan Bayanlar

Evlilik Arayan Bayanlar

Semra benim adım. Evlilik arayan bayanlar arasındayım arkadaşlar. Umarım aradığım kişiyi burada bulacağım. İnanıyorum buna. Önce kendimden bahsedeyim müsaade ederseniz. Yaşım 33. Sanki biraz geç kaldım gibi bu duruma. Ama sonra düşünüyorum sanırım hayırlısını henüz göremedim. Bu nedenle kendime kızmıyorum belki buradan bulacağım biriyle güzel bir arkadaşlık kurup sonra evlilik kararı alacağız. Kimse bilemez tabi ki ama bende de biraz heyecan var. Çok istekliyim orası da kesin arkadaşlar. Neyse evlilik arayan bayanlar için yapacağınız aramaları bir süre erteleyin. Neden mi? Ben varım ya işte hayırdır beyler ya böyle güzel bir bayanı kaçıracak değilsiniz herhalde?

Ciddi Evlilik Arayan Bayanlar

Evlenmek kolay bir şey değil bilirsiniz. Anlaşmaktan önce tanımak gerek. Her insan aynı değil çünkü. Bazıları da sonradan değişiyor. Böyle bir durumla karşılaşmak asla istemem. Güzel düşünen biriyim aynı benim gibi. Güzelliğim konusunda bu zamana kadar çok güzel iltifatlarla karşılaştım. Bazıları gerçekti bazıları sahte. Artık insanları gözünden anlıyorum. Biraz da sözlerden tanıyorum yani. İnsan nasılsa kendini belli ediyor. Ben psikoloji mezunuyum bu arada. Oturuştan, bakıştan veya konuşmalardan bir insanın neler düşündüğünü çok iyi anlıyorum.

Evlilik Arayan Bayanların Cep Telefonları

Her zaman her yerde yanımda olacak bir erkek arkadaş arıyorum. Evlilik arayan bayanlar bu süreçte kendini yalnız hissedebilir. Ben öyleyim çünkü. Tamam birileri oluyor konuşuyoruz anlaşıyoruz ama sonra bakıyorum ki soğumuşum. İnsan kendini başta nasıl tanıtırsa öyle kalır işte. Bunun yanı sıra günler hızlı geçiyor haliyle yaş da geçiyor. Artık zamanı geldi sanırım. Arkadaşca başlayacağız, arkadaşça ilerleyeceğiz ve güzel bir evlilik yapacağız umarım.

Cep telefonumu isteyen herkese veririm sorun yok yeter ki mesaj atın siz. Neyse ki anlayışlı bir bayanım. Elbette kriterlerim var. Nedir mesela; arkadaş olacağım kişinin benimle ilgilenmesi hoşuma gider. Bu ilgi abartılmamalı. Neredesin, ne yapmaktasın, haydi evine git falan bu tür cümleler sıkar beni. Zaten çalışan bir bayanım ve o kadar sosyal değilim. Çok sosyal olsaydım yanımda biri olurdu.

Evlilik arayan bayanlar için arayışta olanları mesaj atmaya davet ediyorum. Anlaşamayız yoksa biliyorsunuz. Herkesin birbirini tanıması lazım yani en azından sizi tanımam lazım. Numaramı veririm tamam o konuda sorun yaşamayız da ilerisi için ne olacak onu merak ediyorum doğal olarak. Neyse ya çok da düşünmemek gerekiyor. Yazın gelsin bakalım arkadaşlar gerisi daha güzel olur illa ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir