Evlilik Düşünen Bayan Numarası

Evlilik Düşünen Bayan Numarası

Kocaman selamlar. Meltem ben. Evlilik düşünen bayan numarası arayanlar burada mı acaba? Buyurun o zaman neyi bekliyorsunuz arkadaşlar yahu yazsanıza. Yaşım 26. Biraz geç kaldığımı düşünüyorum ama yok sonra diyorum ki sakin ol daha gençsin.

Bu güzelliğim boşa gitmesin istiyorum. İnsanlarla aram çok iyidir. Bir firmada yönetici olarak çalıştığım için sosyal ortamım da hayli geniş. Ama gelin görün ki konu evliliğe gelince kısmetim sanki kapalı. Olsun ya ne yapalım buradan mesaj atanlara döneceğim ve hemen sohbete başlayacağız işte. Evlilik düşünen bayan numarası almak da kolay değil haberiniz olsun.

Evlilik Düşünen Bayan Numarası İlanları

Şimdi beklentilerimle ilgili konuşalım ne dersiniz? İlk olarak günlerdir yalnızlık çekiyorum. Aslında günlerdir değil, aylardır diyebiliriz. Genel olarak kendimle ilgili kararlar alırken çok düşünürüm. Düşündükçe de çıldırıyorum. Bu güzellikte birinin nasıl sevgilisi olmaz, nasıl evlenecek kişi bulunmaz diye. Olsun ben inanıyorum doğru insanın buradan geleceğine. Her neyse ilanı açıyorum ben artık gerisi sizde arkadaşlar.

Evlenmek isteyenler biraz dursun orada. Artık ben varım tamam mı? Anlaşabiliriz ama önce konuşmamız gerekiyor. Gerçek bir aşktan bahsetmiyorum elbette. Önceliğimiz dürüstlük olsun, güven olsun, arkadaşlık olsun. Sonrasında insanlar birbiriyle konuşurken kendini iyi ifade edebilmelidir. Gerçekten iyi anlaşan biri olabiliriz ya da hiç anlaşamayan. Bu tamamen size bağlı. Mesaj atarken yaşınızı da söyleyin bana.

Evet günlerdir böyle düşünürken aç kızım ilanı dedim senin diğerlerinden ne farkın var. Boy pos var, bakım var güzellik var. Eee zaten görüntülü de konuşacağız gerisi de kısmet artık. Şimdilik ben gidiyorum buradan. Ama mesaj gelince hızlıca okuyup dönüş sağlayacağım o konuda şüpheniz olmasın. Ciddi düşünen bayanlar arasında olmak ayrıca heyecan veriyor.

2 Comments on “Evlilik Düşünen Bayan Numarası”

  1. merhaba Meltem seni beğendim yazarsan konuşabiliriz.buraya fazla ayrıntı yazmak istemiyorum sadece tel yada e postadan olabilir mi?

  2. Merhaba tanışalım mı ben ciddiyim evlilik için buradayım yalansız 25 yaşındayım 181 boy 81 kg evim arabam var Allah’a şükür işim var sadece ciddi karşılıklı saygılı sevgili bir eş arıyorum WhatsApp ekle konuşalım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir