Evlilik İsteyen Erkekler

Evlilik İsteyen Erkekler

Selamlar adım Deniz. Evlilik isteyen erkekler arasındayım. Yaşım 27. İş sahibiyim. Evleneceğim kişiyi sonuna kadar mutlu edebilirim. Ama beklentilerim elbette var. İnsanların güzel bir arkadaşlık süreciyle ilişkiye başlaması taraftarıyım ben. Onun dışında benden küçük ya da büyük olması önemli değil. Tabi 40 yaşına kadar olan bayanların dışında ilanı okuyup mesaj atmak isteyen herkes yazabilir. Halim vaktim yerinde olduğu için sorun yaşamıyorum insanlarla. Sadece birazcık kıskancım ben. Evlilik isteyen erkekler hep böyle olur. Çünkü ciddi düşündüğüm bayanı sahiplenirim ben.

Genel olarak evleneceğim bayanlar güzellik aramam. İç güzelliği yeter bana. Huyu güzel olsun ya sonuçta bir ömür geçireceğiz arkadaşlar o kadar kolay değil yani. Evlilik süreci de yorucu olabiliyor ama o tatlı heyecanı yaşamak istiyorum. Daha önce hiç evlenmedim, kimseye umut da vermedim. Ama şimdi ciddi kararlar almaya başladığım için konuyla ilgili olarak evlenmek isteyen erkekler ilanı açıyorum. Hayırlısı olsun ne diyelim.

Evlilik İsteyen Erkekler Numarası

Daha önce hiç ilan açmadım bu ilk olacak. Yakışıklıyım ben. Bakımsız değilim öyle. Anlayışlı, saygılı ve sevgi dolu bir erkeğim. Her zaman insanlardan bir şey beklemek yerine ilk adımı ben atarım. Evlilik isteyen erkekler başta nasılsa sonda da öyle olmalı. Bu konuda beni anlayacağınızı düşünüyorum. Evet bu kadar benden şimdilik. Yeni cep numarası da aldım ya diğer numaram herkeste vardı rahatsız oluyorum. Gördüğünüz üzere her şeye yeni bir başlangıç için adım atıyorum.

Son zamanlarda yalnızlık sorununun varlığını anladım. Artık benim gibi birinin yalnız kalmaması gerektiğine inandım. İşte buradayım. Dost kalacak, arkadaşlık kuracak herkes de yazabilir. Ama evlenmek istediğim ide unutmamanızı rica ediyorum. Fazla söze gerek yok hanımlar. Söz sırasını size büyük bir heyecanla bırakıyorum.

One Comment on “Evlilik İsteyen Erkekler”

  1. İyi akşamlar bayanlar benim ismin emre aslen samsunluyum ama İstanbul’da yaşıyorum 27 yaşındayım buraya ilan verme sebebim evlilik amaçlıdır. Kısaca benimle tanışmak isteyen bayanlardan şu kriterlerini istiyorum. İlk önce bana ve herkese dürüst olacak İstanbul’da oturan okumayan ve en önemlisi evliliğe sıcak bakan akşam ve gece dışarı çıkıp gezme huyu olmayan 20 ve 28 yaşları arası olgun bakımlı bayanlarla tanışmak istiyorum cep telefonuma tanıtıcı mesajlarınızı bekliyorum Whatsapp kullanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir