Fransa’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Fransada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selam olsun millet. Ben Ferhunde. Yaşım 32. Fransa’da evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi aldım. Biraz heyecan var ama biraz da sinirliyim. Sinirli olmamın nedeni ya neden insanlar ciddi düşünemiyor? Geçen ay biri evlilik teklifi etti falan sohbete başladık. Adam ciddi tamam iyi hoş da hiç hazır değilmiş. Anlayamadım gitti, beni çok strese soktu.

Unuttum artık böyle yaşanmaz. Beyaz bir sayfa açtım kendime şimdi güzel günler görmek istiyorum. Fransa’da evlenmek isteyen bayanlar aramadan önce bana yazın arkadaşlar. Benim sohbetim buradaki herkese yeter unutmayın. Asıl mesele o da değil, benim kısmetim nerede onu aramaya çıkmıştım da umarım kaybolmam kimsenin kalbinde.

Fransa Evlilik Siteleri

Fransa evlilik siteleri konusunda çok yerde ilan açtım. Dönüşler oldu tabi ama beklediğimi bulamadım. Biri çok kıskanç, diğeri hemen kısıtlamaya çalışıyor, bir diğeri evlenmeden arkadaş olalım diyor. Of gerçekten of yani. Her neyse arkadaşlar buradan umuyorum aradığımı bulup öyle gideceğim. Şimdi mesaj atacak olanlardan bazı isteklerim var onları sıralayayım müsaadenizle.

Bir erkekten ilk beklentim ilgili olmasıdır. Bunu her kadın ister arkadaşlar. Açık konuşayım ben ilgisiz biriyle arkadaş olamıyorum daha bırakın evlenmeyi yani. Onun dışında beklentilerimin üzerinde yaşamak istiyorum. Paraya değer vermem, sevgisiz kalamam. Yalnız kaldığım an üşürüm anlatabildim mi? Kalbim üşür, bıkarım bir anda.

Fransa’da Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Evet bu kadar. Çok şey isteyeceğimi mi sandınız, tabi ki hayır. Bir kadın her zaman mutlu olmak ister. Genel olarak hayatım bu şekilde ilerler. Gündelik yaşamda tek olsam da biliyorum artık güzel bir evlilik yapacağım. İşte bu nedenle buradan evleneceğim kişiyi bulmaya karar verdim. O zaman görüşmek üzere arkadaşlar. Mutlaka ama mutlaka yaşınızı da söyleyin, evlenecek her kadın için yaş önemlidir.

2 Comments on “Fransa’da Evlenmek İsteyen Bayanlar”

  1. Evlilik için sizinle tanışmayı gerçekten çok isterim. İsmim İbrahim kendine bakan biriyim detaylı telefonda konuşmak isterim?

  2. Selam ben 68300 bolegesinde kalıyorum 44 yaşındayım yaşımı göstermem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir