Gürcistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gürcistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Herkese selam olsun arkadaşlar. Benim ismim Gülizar. 27 yaşındayım. Gürcistan’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Genel olarak duruşum, güzelliğim ve huyum çok iyidir. Arkadaşlarım öyle söyler yani. Ama baktım durum artık ciddiye gidiyor, ilanımı açarak beklemek istedim. Gürcistan evlilik sitesi de çok aradım burayı buldum sonunda ay ne kadar da mutlu oldum. İnanın bu süreçte mesaj atacak olan herkese numaramı vereceğim ki konuşalım sohbet edelim. Çünkü tanımamız gerekiyor birbirimizi. Sonrası malum işte otururuz bakarız duruma. Gürcistan’da evlenmek isteyen bayanlar bakıyorum da güzellik yarışmasına katılıyor sanki. Ben de sıramın geldiğini düşünüyorum. Yaşım da geçmeden kendime uygun birini bulmam lazım.

Gürcistan Evlilik İlanları

Gürcistan evlilik ilanları konusunda son zamanların en çok ilanını görmeye başladım. Çünkü günümüzdeki aşklar hep yalan dolan olmuş var ya ne kadar saçma. Kimse kimseye güvenemiyor falan ama bende o güven hala var. Gün geçmiyor ki insanlar kırılmasın, üzülmesin. Ben ne üzerim ne üzülürüm. İnsan gibi arkadaşlık kurarım sonra bakarım hoşlanıyor muyum diye. Karşımdakinden sevgi görürsem beklemem öyle doğrudan teklifi ben edebilirim yani. Evlilik teklifi değil tabi önce arkadaşlık. Gürcistan’da evlenmek isteyen bayanlar böyle düşünür mü bilemem ama ben böyleyim.

İnsanlar yalnız doğar ama yalnız yaşayamaz arkadaşlar bunu hepiniz bilirsiniz. Son zamanlarda bu konuda canımı sıkan durumlar oldu. Soğumama neden olan hareketlerden biri aşırı kıskançlık. Gerçekten kıskanç erkekleri sevmiyorum ben. Onun dışında güzel bakan erkekleri, saygılı olanları ve yalnız bırakmayanları daima kendime arkadaş bilirim. Herkes aynı değil zaten büyük beklentilerim yok ama benim de huyum suyum belli işte.

Gürcistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Gürcistan evlilik sitesi arayışım uzun süre devam etti arkadaşlar bu bir gerçek. Ondan sonra kendimle ilgili kararlar vermeye başladım. Dedim ki kızım nereye kadar yalnız yaşayacaksın acaba? Bul birini tanış, anlaş, konuş. Ciddi bir adım at. Evinin hanımı ol. Aslında ben çalışan bir bayanım. Durumum da çok iyi. Gelin görün ki bu süreç insanı çok yoruyor artık. Rüya görüyorum hep kabus gibi. Dışarı çıkıyorum eee sadece bizim kızlarla. Yok be artık yeter.

Arkadaşlar mesajlarınızı attıktan sonra ancak numaramı verebilirim. Kolay biri değilim. Kıskançlığa gelemem. Beni asla kısıtlamayın. Güzel bayanlar kısıtlanmaya gelemez haberiniz olsun. Gerçi hiç kimse gelemez de neyse konuyu daha fazla uzatmayalım. Mesajlarınızı heyecanla bekliyorum görüşürüz.

Related Posts

1 thought on “Gürcistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Ben 65 yaşındayım Türk ve Belçika vatandaşıyım ciddi düşünen kibar olumlu kelimelerini bilen dürüst biriyle ömür doldurmak istiyorum yorum ve görüşlerinizi bekliyorum ilgi ve alakanıza şimdiden teşekkür ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir