Hemen Evlenmek İsteyen Erkek

Hemen Evlenmek İsteyen Erkek

Mustafa benim adım. Hemen evlenmek isteyen erkek arıyorsanız buldunuz merak etmeyin. Ben 28 yaşındayım. Daha fazla vakit kaybetmek amacında değilim. Gönlüme göre bir bayan arıyorum. Son zamanlarda bu konuyla ilgili çok düşündüm ve olması gerekene karar verdim. Hemen evlenmek istemek de şöyle bana göre: şimdi ben hazırım maddi ve manevi olarak.

Çok da görüştüğüm bayan oldu ama pürüzler bitmiyor. Olsun arkadaşlar buradan sohbet edeceğim bayanlarla daha güzel yol alırım sanırım. Gerçek aşk arayanlar, ciddi evlilik arayanlar ya da ne bileyim işte siz ne düşünüyorsanız öyle olsun. Sonuç olarak hemen evlenmek isteyen erkek olarak ilan açıyorum ve mikrofonu size bırakıyorum.

Erkekler evlilik konusunda çok istekli değil sanılıyor. Bence tam tersi arkadaşlar. Öyle kolay mı bu işler diye düşünebiliyorlar. Şunu söyleyebilirim ki doğru kişiyi bulduktan sonra işler kolaylaşıyor. Yeter ki sevmeyi bilelim. Şimdi ben mesela bir bayanı kıracağıma kalkar oradan giderim.

Hemen Evlenmek İsteyen Erkek İlanı

Ya da sevmediği bir söz söyleyeceğime saatlerce susar otururum. Değer vermek böyle bir şey işte. Ummadığın anda susmak, beklemediğin anda gitmektir bence. İnsanları hele ki bayanları asla üzemem. Bu durum bana çok şey kazandırsa da yine yalnızım arkadaşlar.

Bazen oturup düşünüyorum ya boş ver keyfine bak evin var, araban var, güzel bir maaşın var gez işte diyorum da sonra yok daha neler şeklinde söyleniyorum. Çünkü bu hayat tek başına geçmez ki. Kıskanç biri değilim, kimseyi kısıtlamam. Ondan sonra hmm başka ha şey bir de bir bayanda aşırı güzellik aramam. Aramız iyi olsun da gerisi sorun değil. Birbirimizi sevdikten sonra sorun yaşamayız ki. Mesajlarınızı bekliyorum o halde arkadaşlar geri dönüş yapmak adına heyecanla bekliyorum hemde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir