Hırvatistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hırvatistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

İyi günler. Işık ben arkadaşlar. Hırvatistan’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Nasılsınız, ben iyi değilim ya. 25 yaşındayım ve yalnızım nasıl iyi olayım değil mi? Evet erkek arkadaş aramaktan çok ciddi erkek arkadaş arıyorum bu nedenle. Canımdan öte bir şey yok. Yalnızlığımı gidermem lazım. Hırvatistan’da yaşıyoruz.

Ama ülkeme çok sık gelip giderim, akrabalarım orada. Çok talibim oldu ama ben istemedim. Böyle sıfırdan başlayacak bir arkadaşlık kurmak ve ilerletmek istiyorum. Sonrasında güzel bir şekilde yaşayarak yoluma devam edeceğim. Ev hanımı olamam çünkü çalışmadan duramam. Haliyle ikimiz de çalışırız, akşamları sinemaya gideriz falan ne bileyim işte aklımda çok fikir var. Uygulamak önemli.

Hırvatistan Evlilik Siteleri

Hırvatistan’da evlenmek isteyen bayanlar için önce bana yazın. Pişman olmazsınız böyle bir güzeli görünce. Ama şunu da unutmayın her şey güzellik değil. Mutlu olmak zorundayız. Güzel yaşamak durumundayız. Huzur arıyorum, sevgi bekliyorum arkadaşlar başka da bir şey istemiyorum. Mesaj atmadan önce bir kez daha düşünerek yazın bana rica ediyorum.

Şimdi arkadaşlar yaş konusu önemli benim için. En çok 27 39 falan olursa iyidir. Romantik de olsun canım biraz. Hmm başka beklentilerim de var tabi ki. Canım sıkıldığında hemen arasın, yanımdan ayrılmasın istiyorum. Kıskanmasın da çok. Güzel olduğumu söylemiştim ama sıkılıyorum çok daralınca. Biraz özgür bakış açısıyla bana baksın.

Hırvatistan’da Evlenmek İsteyen Bekar Bayanlar

Paraya değer vermem zaten param var benim. Çeyizim de hazır. Gezmeyi seviyorum. Avrupa’da çok ülkeye gittim. Görmediğim yerleri de umarım eşimle gezeceğim. Başka da bir şey yok. Sözü size bırakıyorum arkadaşlar. Mesajlarınızı yazın bana güzelce konuşup yolumuza bakalım artık. Numaramı istemenize gerek yok zaten mesaj atana hemen vereceğim. Bakın heyecanla bekliyorum çok sabırsızım bilginiz olsun.

Related Posts

1 thought on “Hırvatistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Selam ben türküm 41 yaşındayım ve Hırvatistan’a iş için geldim ve burada bir yıl kalacağım gerçek anlamda benimle ciddi bir yola çıkacak hayat arkadaşı arıyorum ha bu arada eşimden ayrıldım iki oğlum var benimle yaşıyor memlekette gerçekten ciddi düşünen biriyle olur diye düşünüyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir