Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gamze ben iyi günler. 35 yaşındayım. Hollanda evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Burayı gördüğüme gerçekten sevindim çünkü insanlar artık evlilik siteleri üzerinden arkadaş buluyor. Sosyal ortamlara güvenemiyoruz haliyle. Ben Hollanda evlilik siteleri ararken seçici oldum. Buranın daha mantıklı olacağına karar verdim. Evlilik kararı alma hikayemden de bahsetmek istiyorum. Bundan 1 sene kadar önce çevremdeki kızlar nişan falan yapmaya başladı. Dedim hayırdır bu insanlar ne yapıyor yeni bir hayat kurmak kolay mı acaba diye düşünürken aldığım kararın sonuna kadar arkasındayım artık. Evleneceğim ya ben bıktım böyle yalnız takılmaktan.

Hollanda’da evlenmek isteyen bayanlar var mı yok mu bilemem. Çevremdeki kızların yarısı evlendi çok da mutlular. Hepsinden güzelim ayrıca. Dedim ki ben bu kadar güzelken neden yalnızım? Soruya yanıt bulamadım umarım buradan bulacağım sayenizde. Neyse hal hatır sormak için yazan arkadaşlarım da oluyor ama hepsi kanka dediklerim. Şimdi ciddi arkadaşlar yazsın da sohbetimize başlayalım.

Hollanda Evlilik İlanları

Burada çok Türk var. Hepsinin işletmesi falan var. Ben de bu işletmelerden birinde yöneticiyim zaten. Geçim sıkıntım hiç olmadı, durumum da haliyle çok iyi. Arabam da var evimde var. Ama gelin görün sevgilim yok. Bu olacak iş mi sizce? İçinizden değil dediğinizi duyuyorum. Neyse o zaman bekletmeyin artık beni de işimize gücümüze bakalım ne dersiniz? Mesaj atanlardan bazı isteklerim var. Önce yaşınızı öğrenmek istiyorum. Yaş kriterim yok yeter ki ciddi düşünün.

İkinci isteğim genel durumunuz. İşiniz var mı, ne yaparsınız, kadınlarla anlaşabilir misiniz falan. Bunlar basit durumlar. Laf lafı açacak zaten sohbet ederken o zaman güzel bir şekilde kendimizi yakından tanıyabiliriz. Evlilik kararı dediğim gibi biraz ciddi olaydı ve kararımı verdim. Hollanda evlenmek isteyen bayanlar başka yerde ilan açmıyor sanırım hepsi burada.

Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonu

Hollanda evlilik sitesi sayesinde Hollanda evlilik ilanları da artmış, dediğim gibi burada öyle kolay arkadaş bulursunuz ama evlenmeye kalktığınızda uzun süre beklersiniz anlaşabilmek için. Yabancılarla işim olmaz benim zaten. Hmm başka ne anlatsam bilemedim. Güzelim o konuda da sorun yok. Güzel gözleri sever misiniz? Benim gözlerim güzel haydi bunu da söylemiş olayım heyecan yapın biraz görmek için. Boyum da uzun. Ay kendimi ancak bu kadar anlatabiliyorum. Mesajlardan devam edelim artık müsaade bana. Evlenmek isteyenler Hollanda’da çok ama buna adım gibi eminim de ben kendi evliliğime bakarım.

Related Posts

2 thoughts on “Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

  1. Selam Gamze hanım ben Hamza 25 yaşındayım bekarım burada bulunma amacım ciddi evlilik memleket Kars aslen Manisa’da ikamet etmekteyim gönlümün prensesini arıyorum niyetiniz ciddiyse bana ulaşabilirsin

  2. Selam merhaba Gamze hanım hayırlı geceler bende niyeti ciddi biriyle tanışmak evlenmek istiyorum bende Hollanda’da yaşıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir