İngiltere’de Evlenmek İsteyen Bayanlar

İngilterede Evlenmek İsteyen Bayanlar

Seda ben iyi günler, iyi akşamlar. İngiltere’de evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Manchester’da yaşıyorum. Burası ne kadar güzel olsa da ülkemi özlüyorum. Ailece buradayız. Kurulu düzenimiz var ama artık evlenmeye karar verdim. Yaşım 27. Sanırım biraz erken oldu ama yok ya anca tanışırız, anlaşırız falan. Onun dışında herkesle iyi geçinen, sosyal ve bir o kadar da güzel bayanım. Gerçek evlilik arıyorum ben. Kolay kolay sıkılma bir insandan. Ah şu yalnızlık olmasa bir de. Herkes bana yazılmanın peşinde. İş yerimiz var ama iyi ki patronun kızıyım yani. Evlenmek isteyenler de oldu lakin hepsini geri çevirdim. Çünkü en baştan tanıyacağım insanlarla konuşmak istiyorum.

İngiltere Evlilik Siteleri

İngiltere’de evlenmek isteyen bayanlar arayanların şuan çok şanslı olduğunu söylemek istiyorum. Neden mi? Ya arkadaşlar sarışın ve yeşil gözlü biriyle sohbetin nasıl güzel olduğunu biliyor musunuz acaba? İşte bileceksiniz. Hem de tek bir mesaj atarak. Numaramı verir vermez görüntülü konuşmak isterim. Çünkü bu şekilde birbirimizi daha iyi anlayabiliriz sanırım. Evet günlerdir bu ilanı açıp açmamaya karar veriyordum ama şuan tamam hazırım ben. Mesajlarınızı dikkatlice okuyacağımdan emin olabilirsiniz.

İngiltere’de Evlenmek İsteyen Bayanlar Numarası

İngiltere evlilik siteleri artık bizimkiler tarafından da kullanılıyor. Burada çok Türk arkadaşım var. Herkes işinde gücünde. Evlenmek isteyen de var, arkadaş bulmak isteyen de. Sıra bana geldi artık. Geçen düşündüm dedim ki ya Seda bu şekilde nereye kadar yaşayacaksın sorması ayıp? Yanıt veremedim hemen ilan açayım dedim. Son zamanlarda yalnızlık da ağırlaşınca evleneceğim kişiyi aramaya başladım. Burada oturan, eş arayan, güzel bir arkadaşlık kurmak isteyenler beni lütfen bekletmesin. Biraz aceleciyim ama evlilik konusunda tabi ki kararımı verirken çok düşüneceğim. Haydi o zaman bye bye.

2 Comments on “İngiltere’de Evlenmek İsteyen Bayanlar”

  1. Merhaba ben 39 yaşında 172 boyunda 68 kiloda esmer ve siyah gözlüyüm.hiç evlenmedim bekarım ordu merkezde oturuyorum dürüst ciddi güvenilir güler yüzlü açık sözlü duygusal sinirli ve inat olmayan kötü huyları ve kötü alışkanlıkları olmayan beyim sinirli ve inat olmayan iyi huylu beni ömür boyu sevecek benimle ömür boyu beraber olacak dürüst iyi bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum ciddi olan bayanların mesajlarını bekliyorum dulda olabilir yeter ki dürüst iyi bir insan olsun İngiltere ispanyada olabilir saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir