İrlanda’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

İrlandada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Daha önce İrlanda’da evlenmek isteyen bayanlar ile sohbet etmediyseniz o kadar şanslısınız ki anlatamam. Buranın soğukluğu benim içimi de üşütüyor. Ama artık yeni arkadaşlar edindim ve çok mutluyum. Geçen bir baktım yaşım ilerliyor ve evlenme zamanı geldi çattı. Adım Merve, yaşım 30. İrlanda’da evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi alırken birkaç durumdan bahsedeceğim sizlere. İlk olarak gerçek aşkı nasıl bulacaksınız ya da anlayacaksınız buna yanıt bekliyorum.

İrlanda Evlilik Siteleri

Mesela gözlerimden anlar mısınız yoksa görüşmemiz mi gerekiyor? Evet bunun dışında nelerden hoşlanırsınız onları da okumak istiyorum. İrlanda evlilik siteleri ile ilk defa tanışıyorum. Baktım güzel herkes ilan açabiliyor ne bekliyorum dedim kendime. Hobilerim çok ama benim. Tenis oynarım, yabancı müzik dinlerim, astrolojiye merakım var. Bunlar eşimde olmazsa hayır demem tabi aklınıza kötü bir şey gelmesin. Her insanın hobisi farklıdır. Sosyal bir bayan olduğum için öyle zorluk yaşamıyorum ama artık evlenmenin vakti geliyor gibi. Niyeti evlilik olan bayanlar var benim çevremde zaten.

İrlanda’da Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonu

Hobilerim bitmedi arkadaşlar devam edeyim isterseniz; kitap okumak, yüzmek, doğa yürüyüşü ve motor sporlarına yönelik de ilgim çok. Gördüğünüz üzere bu sosyalliği kaldırabilecek kişiler varsa beklerim mesajlara. Tabi sevmek zorunda değilsiniz sadece kendimle ilgili bilgilere yer vermek istedim. O halde kendinizle ilgili siz de bu şekilde mesajla bana anlatın olur mu? Ön tanışma güzel olacaktır.

Evlenme kararı alırken ayrıca beni sevecek erkekte olması gerekenleri de sıralamam gerektiğini düşünüyorum. Saygılı, dürüst, sevecen ve anlamlı bakan erkeklere değer veririm. Ama bu değer o kadar fazla olabilir ki resmen aşık olabilirim. İşte her şey kısmet orası da ayrı mesele. Yeter ki mesajlarınızı atın da tanışalım.

1 Comment on “İrlanda’da Evlenmek İsteyen Bayanlar”

  1. Selam ben Deniz İrlanda’da çalışıyorum yeniyim kendime arkadaş arıyorum ciddi arkadaş deli dolu düzgün birisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir