İspanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

İspanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

İspanya’da evlenmek isteyen bayanlar için meraklı olanlar durun bir dakika ben geldim. Adım Semra. 29 yaşındayım. Evet çok düşündüm ve kararımı verdim. Gerçekten evlenmek istiyorum sanırım. Yok sanmıyorum doğrudan evlenmek istiyorum artık. Doğru insanı bulamadım bu zamana kadar. Umuyorum ki buradan yazacaksınız ve güzel bir arkadaşlık başlatacağız. Ben kıskanç değilim, eşimin de olmasını istemem. Ben bakımlıyım, eşimin de bakımlı olmasını isterim. Yani kafama göre biriyle evlilik yapmayacağım. Oturacağız, konuşacağız, düşüneceğiz ve mantıklı karar vereceğiz. Gerisi bakacağız işte. Ben umutluyum bu süreçte çünkü ilk kez evlilik kararı aldım ve uygulamaya koyuyorum.

İspanya Evlilik Siteleri

İspanya’da evlenmek isteyen bayanlar güzeldir unutmayın. İspanyol güzelliği var bende de. Aslında burada büyüdüm ama çok iyi Türkçe biliyorum. Evlenmeye nasıl karar verdim peki? Bunu mesaj atanlarla paylaşmak daha iyi olacaktır. Kriterler daha önemli. Anlayışlı beylere sesleniyorum; benimle konuşmak istiyorsanız önce mesaj atmalısınız. Ama mesajınızda yaşınızı, işinizi ve neden evlenmek istediğinizi de söylemeniz gerekiyor. Ben tanımadığım biriyle nasıl görüntülü sohbet edeyim ki yok olmaz.

İspanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Evet süreç böyle ilerleyecek. Tanışa konuşa bir bakacağız ki evleniyoruz. Ay çok mu hayalperestim ben acaba. Hayırlısı olsun diyelim her neyse. Sizin sormak istediğiniz şeyler var mı buyurun arkadaşlar çekinmeden yazın. Biraz agresif başladım sanki bu sizi korkutmasın. Telefonda gördüğünüzde ne kadar güzel ve sakin biri olduğumu fark edeceksiniz emin olun. Ah şu benim yalnızlığım vah benim yalnızlığım. Gerçekten canımı sıkıyor ya ne desem boş aslında. Biraz rahatladım şimdi bunları paylaşınca. Artık sözü size bırakıyorum beyler. Evlilik düşünen bayanlar ile sohbet ederken kibar olunuz lütfen. Kendinizi de açıkça ifade edin yoksa dedim ya tanıyamam öylece kalır sohbet yarıda.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

İlk yorum yapan olun