istanbul dul bayanlar

Funda ismim bol muhabbetler herkese. İstanbul dul bayanlar arayışlarınızı karşılamaya geldim. Aslında buradaydım hep ben de yine de fikirlerimi yazmak istiyorum arkadaşlar. Birincisi ben öyle takıntılı biri değilim. İstanbul bayan arkadaş arıyorum diyen herkes yazsın korkmadan. Yaşım 33. Sanki biraz erken dul kaldım gibi olacak ama değil. 5 sene evliydim zaten olmadı nasip deyip geçiyoruz. İstanbul’da boşanmış kadınlar çok bir ben değilim demek ki aradığını umduğunu bulamayan evliliğinde.

Burada yaşadığım için İstanbul’da erkek arkadaş arıyorum arkadaşlar şehir dışı gibi yerlerden mesajlar göndermezseniz memnun olurum. Erkek arkadaşım her an yanımda olsun isterim çünkü. Az çok hobilerim belli. Sahilde yürümek bana yetiyor arkadaşlar. Ama tek başına asla böyle olmuyor gerçekten. Yalnızlığın beni bu kadar zorlayacağını tahmin etmiyordum açıkçası. Her zaman insanlarla iyi bir iletişim kurdum aslında ama neden yalnızım bilemiyorum hala. Sorunun bende olmadığını düşünüyorum. Yine de şansımızı deneyelim derim. Bu süreçte insanlarla muhabbetim en yüksek seviyede olacaktır.

İstanbul Dul Bayanlar

Tek başına yaşamak İstanbul’da eşinden ayrılmış kadınlar için biraz zor olsa da canınız sıkılmaz burada fakat insan bir yerden sonra arkadaş arıyor kendisine hak verirsiniz. İşte ben de o yüzden geldim buraya. Geleneksel İstanbul kızıyım ben ayrıca. Modern bir yaşamım yok normal hayatım var ve çalışıyorum aynı zamanda.

Bunun dışında nasıl anlatsam biraz huzursuzum bu aralar işte. O yüzden yazın bana başka bir beklentim yok. Öyle büyük aşklar peşinde değilim. Sadece arkadaş olalım ve ileriye bakalım. Evlilik gibi bir beklentim bulunmamakla beraber her zaman dostça yaşamaktan yanayım. Tek arayışım yanımda birinin olması ve mutlu olmak hayatım boyunca bu eksik kalan kısımdı bende.

Ne dersiniz, arkadaş edinecek miyim buradan? Bence evet inancım tam çünkü. Bu aşamada yanımda olacak kişilere teşekkürlerimi iletiyorum. Merak edilen bir soru varsa ben buradayım ayrıca. Neler var hayatınızda mesela neler yapıyorsunuz? Bunların yanı sıra neden bir dul arkadaşa ihtiyacınız var yanıtlarsanız çok memnun olacağım. Buyurun hep birlikte muhabbete başlayalım o zaman yahu çok bekletmeseniz keşke.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir