İstanbul Evlilik Sitesine Numara Verme

İstanbul Evlilik Sitesine Numara Verme

Öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Uzun süredir düşünüyorum bunu ben ama artık yalnızlık canımı çok sıkmaya başladı. İstanbul’dan Nurzen ben. Ayrıca İstanbul evlilik sitesine numara verme konusunda kararlıyım. Buradan bana mesaj atacak olan beylere telefon numaramı paylaşacağım. Çünkü telefondan konuşmaya başlamak bazı şeylerin yerine gelmesi bakımından çok daha mantıklı olacaktır.

Üstelik İstanbul evlilik sitesi sayesinde son zamanların en umutlu günlerini yaşıyorum. Amacım evlenmek ama doğru kişiyle doğru zamanda. Herkese şans vereceğim o konuda da sorun yaşamayız bilginiz olsun. Neyse şimdi kendimden bahsedeyim biraz.

İstanbul Evlilik Sitesi

Arkadaşlar dedim ya İstanbul evlilik sitesine numara verme noktasında kararlıyım. Mesaj atarken yaşınızı ve ne iş yaptığınızı da söyleyin. Bunu neden soruyorum? Çünkü ben de çalışan bir bayanım. Yaşım 33. Güzelliğim yerinde, bakımlıyım, anlayışlıyım. Ama biraz kıskancım. Beni de hep kıskanmışlardır özellikle çevremdeki kız arkadaşlar. Böyle olmaz bu işler dedim ve evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi aldım. Güzel günler göreceğime adım gibi eminim lakin doğru kişiyi nasıl bulacağız onu bilemiyorum.

Ücretsiz İstanbul Evlilik Sitesine Numara Verme

İstanbul evlilik sitesi görünce hiç beklemeden ilan açayım dedim. İyi yaptım gerçekten de. Evlilik sürecinde sorunsuz bir şekilde ilerlemek istiyorum. Her şey en başından konuşulsun istiyorum. Gerisi bana göre kolay olacak. Erkekler bazen evlilikten kaçıyor bunun nedeni de sorumluluk almak istememeniz. Doğru mu? Tabi ki doğru arkadaşlar yapmayın ama bunu. Güzel bir bayan görünce dönüp bir kez daha bakıyorsunuz bilmiyor muyum? İşte şimdi çok yakınınızdayım ben. O zaman neyi bekliyorsunuz mesajlarınızı atın da dönüş sağlayayım. Bu defa iyi bir arkadaşlık başlatacağıma inanıyorum. Ciddi evlilik düşünen bayanlar da benim gibi sohbet etmeye meyilli. Dahası yok işte mutlu mesut bir hayat.

4 Comments on “İstanbul Evlilik Sitesine Numara Verme”

  1. Selam ben Halil Antalya’da yaşıyorum bayan arkadaş arıyorum ciddi bir bayan arkadaş arıyorum lütfen ciddi olanlar arasın beni bir gün için değil bir ömürlük istiyorum

  2. Merhaba Almanya’dan ben SELMA Whatsapp üzerinden görüşebiliriz. Arapçadan anlayan olursa daha iyi anlaşırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir