Macaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Macaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Macaristan’da evlenmek isteyen bayanlar mı arıyorsunuz? Hop beyler duralım orada. Ben Serap. 30 yaşındayım. Evlilik kararı aldım kendimce bakalım nasıl olacak bu işler. Önce konuşmak, anlaşmak ve tanımak istiyorum. Aslında anlaşmaktan ziyade tanışmak daha önemli benim için. İnsanın derdi bitmiyor ki gerçekten. Öyle ya da böyle söz konusu hayatı yaşıyoruz. Ama artık yalnız yaşamaktan sıkıldığımı söyleyebilirim. Macaristan’da evlenmek isteyen bayanlar arasında çok arkadaşım var. Türk arkadaşlarla genelde muhatap oluyorlar. Ben de öyleyim. Burada çok Türk var sorun yok da evliliğe gelince herkes bir bahane uyduruyor nedense. Çok mu zor şu evlilik anlamıyorum hiç evlenmedim daha önce. Neyse bakalım her zaman tavsiyemdir, bir şey isteyecekseniz hayırlısını isteyin.

Macaristan Evlilik Siteleri

Yuva kurmak ne kadar güzel olur. Yalnızlığı gider insanın. İlgisini alakasını tek bir insana yoğunlaştırır. İşte bu sevgi herkese yeter arkadaşlar. Çok uzatmak da istemiyorum aslında. Sizlerden gelecek mesajlara göre hareket edeceğim ayrıca. Mesela ne istediğinizi söylemeniz lazım. Evlenmek mi yoksa başlangıçta arkadaş olmak mı? Bu önemli bir soru. Tabi ki herkes düşüncesinde özgürdür ama burada evlenmek için bulunduğumu lütfen unutmayın. Hele Macaristan’da yaşıyorsanız hiç beklemeden yazın arkadaş olalım.

Macaristan’da Evlenmek İsteyen Evlenmemiş Bayanlar

Numaramı mesaj atanlara veririm. İlgiyi kaybetmem, sevgi her şeydir. Bunlar benim hayat kurallarım arkadaşlar önceden söyleyeyim de sonra sorun çıkmasın. Üniversite yeni bitti, işim gücüm var o konuda da problem yok. Başka hmm aklıma gerçekten bir şey gelmiyor. O yüzden diyorum ya siz yazın ben yanıtlayayım ama evlilik üzerine olsa daha iyi. Burada olma amacımı söyledim. Tek bilmeniz gereken şey, kıskançlığa gelemiyorum. Güzel olabilirim ama bu güzellik her zaman kıskanılacağım anlamına gelmesin olur mu?

1 Comment on “Macaristan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar”

  1. Ben 32 yaşındayım bekarım ciddi anlamda bir bayanla tanışmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir