Makedonyada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Makedonya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Aybüke ben arkadaşlar iyi günler diliyorum herkese. Makedonya’da evlenmek isteyen bayanlar arıyorsanız durun bir dakika daha fazla aramayın. Gerçekten aşk dolu bir bayanla konuşuyorsunuz. Yaşım 32. Burada yaşıyoruz. İşim burada, evimiz de burada. Ailemle beraberim. Tabi onların da desteği var bu konuda evlen artık kızım yaşın geldi diyorlar. Ben kendi başıma karar aldım orası ayrı. Uzun süredir Makedonya evlilik sitesi arıyordum sonunda buldum oh be. Neyse sevinmeyi sonraya bırakalım şimdi kendimi anlatayım biraz da beklentilerimden bahsedeyim.

Makedonya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefonu

Makedonya evlilik sitesi için arama yaptığımda ben yok biliyordum da burası çıktı karşıma iyi ki çıktı. Gerçekten güzel arkadaşlıklar kurmak için kendimle ilgili aldığım kararları uygulamaya koyuyorum. Birincisi arkadaşlar ciddi düşünenler yazsın bana rica ediyorum. İkincisi öyle kolay ayrılmam ben arkadaşlıklarım uzun süreli olmuştur hep. Bu nedenle başlangıçta birbirimizi yeteri kadar tanımamız gerektiğini düşünüyorum. Haliyle mesaj atanlara cep numaramı vereceğim ve güzel bir başlangıç yapmış olacağız işte.

Makedonya’da evlenmek isteyen bayanlar var mı bilemiyorum onu da. Benim gibi güzeller mi onu da hiç bilmiyorum. Her yaz İstanbul’a gelirim oradan Antalya veya Marmaris’e geçerim çok özlüyorum oraları. Tatilimi yaparken de yanımda biri olsun isterim artık. Yaşımdan dolayı değil ya insan yalnız başına tatil yaparken gerçekten sıkılıyor. Kuzenler falan yanımda sağ olsunlar ama aşk ile tatil yapmak başkadır ya.

Makedonya Evlilik İlanları

Şimdi gelelim asıl konulara. Nerede kalmıştık. Ha birincisini söyledim. İkincisi şu arkadaşlar. Kolay kırılan bir yapım var. Haliyle ilk önceliğim kibar beylerle sohbet olacaktır. Neden mi? İşte dedim ya kolay alınıyorum, kırılıyorum. Karşı taraf üzülsün istemiyorum işte. Bir diğer kriterim saygı. Bu herkesin beklediği bir şey. Bayana saygısı olmalı bir erkeğin. O aşk yürümez yoksa kusura bakmayın. Her ne kadar güven verseniz de saygısız olunca biter gider işte. Neyse tamam bu kadar şimdi sıra sizde.

Makedonya evlilik ilanları açtığıma sevindim. Hayatımın doğru insanını buradan bulacağıma adım gibi eminim. Yaşım da o kadar ilerlememiş zaten bu güzel bir durum. Neyse bakalım artık şansımız da yaver giderse iyi olur. Evlenmek isteyen bayanların konularına bakıyorum genelde aynı düşüncelere sahibiz. O zaman artık mesajlar gelsin beni bekletmeyin ya canım daha fazla sıkılmasın istiyorum. Her zaman erkek arkadaşımın da yanındayım. Evlilik kararı alana kadar birbirimize destek olmamız lazım sonuçta.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir