Öğretmenim Evlenmek İstiyorum

Öğretmenim Evlenmek İstiyorum

Berna ben. 34 yaşındayım. Öğretmenim evlenmek istiyorum. Bu zamana kadar neden evlenmedin diye soracak olanlara tek cevabım var; anlaşamadık ki, ısınamadık yani birbirimize. Güzel günler yaşasam da bir insana alışamazsam olmuyor kalıyorum kaldığım yerde. Her neyse umuyorum ki bu dakikadan sonra gelen mesajlar arasında en iyisini seçerim. Ha numaramı atacağım herkese ondan yana sorunum yok da bilmiyorum doğru kişi buradan çıkar mı karşıma. Öğretmenim evlenmek istiyorum dediğime insanlar şaşırıyor. Ya sen ne kadar güzelsin neden sevgilin yok eşin yok falan diyorlar. Öyle kolay değil işte.

Mesela işten çıkıyorum eve gidiyorum büyük bir yalnızlık. Ondan sonra birisi çıkıyor büyük bir heyecan başlıyor. Aaa birkaç ay sonra o da gidiyor. Yok dedim Berna artık sen birini bul da evlen yani. Öyle kolay değil tabi ki birisiyle evlenmek ya da bu kararı alabilmek. Bakıp göreceğiz sürece. Güzel günler göreceğiz mi bakacağız işte. Ne kadar da güzeldir oysa sevilmek değil mi? Ben sevilmedim demiyorum ama bu saatten sonra mutlaka sevilmek istiyorum.

Evlenmek İsteyen Öğretmenler

Öğretmen arkadaşlarımdan yalnız olanlar var elbette. Soruyorum onlara da neden bekarsınız falan. Yok ki biri diyorlar. Kriterlerini soruyorum akşama kadar sıralıyorlar. Yuh ama diyorum böyle biri dünyada yok. Kendi kriterlerimi söylüyorum o zaman da diyorlar ki bu ne böyle biraz prensip sahibi ol. Merak ettiniz sanırım şimdi başlayayım o zaman neler beklediğime.

Arkadaşlar benim ilk beklentim güzel bir arkadaşlık. Yani arkadaşça başlasın, heyecanlı olsun istiyorum. Ondan sonra güzel bir gelecek bekliyorum. Güzel gelecekten kastım böyle mutlu olalım, iyi düşünelim hep iyi olsun falan. Maddiyata önem vermem benim durumum iyi zaten. Öğretmenim evlenmek istiyorum kısacası. Çok büyük beklentilerimin olmadığını gördünüz sanırım. İşte öyle hayırlısı her şeyin tabi ama gönül isterdi ki daha güzel olsun her şey. Minimal bir yaşam tarzım var. Süslü değilim, doğal bir güzelliğe sahibim. Aman ya biraz da siz konuşun yazın mesajlarınızı.

Öğretmenim Evlenmek İstiyorum Cep Numaram

Numara konusunu söylemiştim tekrar hatırlatmanın anlamı yok. Güzel düşünelim güzel olsun baylar. Ha mesleğe bakmam ama evleneceğim kişi mutlaka çalışmalı. Memur olabilir en azından. Of valla mutlu etsin de aslında mesleki ayrımcılık yapamam ben bir eğitimci olarak. Son kez söylüyorum her şeyin hayırlısını isteyelim lütfen. Başka türlü olmaz. Eee hani benim eş adayım o zaman bekliyorum burada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir