Romanyada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Romanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Serpil ben. Romanya’da evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi aldım arkadaşlar. Nasılsınız herkes iyi mi? Romanya evlilik sitesi görünce hemen ilan vermek dünya evine girmek istedim bende. Heyecan var açık konuşayım. Biraz da kederliyim ilanın devamında paylaşırım. Yaşım 30. Tam zamanı aslında evliliğin. Bu süreçte benim yanımda olacak birilerine ihtiyacım var. 10 kişiyle konuşur 1 kişiyle evlenirim hesabı değil benim durum. Konuşmak, anlaşmak, bazı konularda fikir birliğine ulaşmak aslında evliliğin en önemli adımıdır. Romanya’da evlenmek isteyen bayanlar böyle düşünüyor ben çok iyi biliyorum. Çevremdeki kızlar neredeyse evlendi, yarısı da nikah kıydı düğün tarihini bekliyor. Bunları görünce neyim eksik diyorum.

Romanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Halbuki hepsinden güzelim, bakımlıyım. Talibim çok oluyor ama kısmet mi kapalı bilemiyorum. Demek ki bu işler güzellikle olmuyormuş. Nasipte kısmette kaderde ne varsa o olacakmış. O da olur zamanla bakalım görelim. Haliyle ilanımı açayım dedim ben yine de. Her şeyden önce bir erkek kibar olmalı, romantik takılmalı. Kadına saygılı olmalı değer vermeli. Sadakat nedir bilmeli. Empati yapabilmeli bir erkek. Kız arkadaşını üzmemeli ve hep yanında olmalı. Sonrasında kendisine 100 adım giderim ben bu işler böyle. Neyse arkadaşlar konuyla ilgili ilanın devamında biraz daha ayrıntıya girmek istiyorum.

Romanya Evlilik İlanları

Romanya evlilik ilanları denildiğinde pek ilan göremedim sanırım bir ilki yaşatacağım size. Ondan önce bahsetmem gereken bir durum var. Ben daha önce evlenmedim ama arkadaşlarım oldu tabi. Yine de bu konuda beni destekleyecek, ciddi düşünecek birileri vardır diye umuyorum. Olmasa da gerçekten karşılıklı görüntülü konuşarak en azından gözlerinin içine baktığımda o ışığı görmek istiyorum. Evlilik düşünen bayanlar arasında olmak aslında beni heyecanlandırıyor. Umarım hayallerimdeki gibi biriyle tanışırım ve mutlu bir yuvam olur. Annelik hissini tatmayı o kadar çok istiyorum ki.

Bizim burada kendi iş yerimiz var arkadaşlar. Yaz dönemlerinde ülkeme geliyorum 3 ay kadar tatil yapıyorum. Tanışırsak en azından başlangıç için yolumuzu çizeriz diye düşünüyorum. O zaman siz de düşüncelerinizi yazın da güzel bir şekilde sohbete başlayalım. Mesajlarınızı beklediğimi de unutmayın lütfen.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir