Romanya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Romanyada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Serpil ben. Romanya’da evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi aldım arkadaşlar. Nasılsınız herkes iyi mi? Bende heyecan var açık konuşayım. Biraz da kederliyim ilanın devamında paylaşırım. Yaşım 30. Tam zamanı aslında evliliğin. Bu süreçte benim yanımda olacak birilerine ihtiyacım var. 10 kişiyle konuşur 1 kişiyle evlenirim hesabı değil benim durum. Konuşmak, anlaşmak, bazı konularda fikir birliğine ulaşmak aslında evliliğin en önemli adımıdır. Romanya’da evlenmek isteyen bayanlar böyle düşünüyor ben çok iyi biliyorum. Çevremdeki kızlar neredeyse evlendi, yarısı da nikah kıydı düğün tarihini bekliyor. Bunları görünce neyim eksik diyorum.

Halbuki hepsinden güzelim, bakımlıyım. Talibim çok oluyor ama kısmet mi kapalı bilemiyorum. O da olur zamanla bakalım görelim. Haliyle ilanımı açayım dedim ben yine de. Her şeyden önce bir erkek kibar olmalı, romantik takılmalı. Kız arkadaşını üzmemeli ve hep yanında olmalı. Sonrasında kendisine 100 adım giderim ben bu işler böyle. Neyse arkadaşlar konuyla ilgili ilanın devamında biraz daha ayrıntıya girmek istiyorum.

Romanya’da Evlenmek İsteyen Dürüst Bayanlar

Romanya evlilik ilanları denildiğinde pek ilan göremedim sanırım bir ilki yaşatacağım size. Ondan önce bahsetmem gereken bir durum var. Ben daha önce evlenmedim ama arkadaşlarım oldu tabi. Yine de bu konuda beni destekleyecek, ciddi düşünecek birileri vardır diye umuyorum. Olmasa da gerçekten karşılıklı görüntülü konuşarak en azından gözlerinin içine baktığımda o ışığı görmek istiyorum. Evlilik düşünen bayanlar arasında olmak aslında beni heyecanlandırıyor.

Bizim burada aile şirketimiz var. Yaz dönemlerinde ülkeme geliyorum 3 ay kadar tatil yapıyorum. Tanışırsak en azından başlangıç için yolumuzu çizeriz diye düşünüyorum. O zaman siz de düşüncelerinizi yazın da güzel bir şekilde sohbete başlayalım. Mesajlarınızı beklediğimi de unutmayın lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir