Rusya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Rusya’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hello yani merhaba arkadaşlar. Ece ben. Rusya’da evlenmek isteyen bayanlar arasındayım. Ay burası çok soğuk ve artık içim de üşüyor, yalnızlıktan üşüyor. Canım sıkılıyor. Kişisel anlamda kendime baktığımda böyle bir güzelliğin nasıl yalnız kaldığını görünce şok geçiriyorum. Yaşım 26. Artık evlilik kararı almanın vakti geldi diye düşündüm. Lakin Rusya’da evlenmek isteyen bayanlar sayı olarak az. Buradakiler kendi halinde yaşıyor. Herkesin işi gücü var benim gibi. Demek ki yalnızlık sorunları yok. Ben artık bıktım arkadaşlar, evlenecek birini arıyorum. Tabi kriterlerime uyum sağlayan biri olursa daha makbul olacaktır.

Moskova’da yaşıyorum ben. Ailem de burada. Babamın işi gereği geldik. Türkiye’ye ben 3-4 ayda bir geliyorum dayanamıyorum ki çok özlüyorum. Neyse şimdi kriterlerimi sizlerle paylaşayım da ona göre mesaj atarsınız ben de telefon numaramla dönüş sağlarım size. Sohbetim güzeldir ama bilginiz olsun. Öyle baştan savma konuşmam. Her sözü dikkatle dinlerim.

Rusya’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Bilirsiniz Rus kızları denildiği zaman akan sular duruyor. Peki beni gördünüz mü hiç? Tabi ki hayır. Ancak mesaj atanlar görebilecek. O zaman anlarsınız Ruslar mı güzel ben mi güzelim. Neyse meselemiz bu değil. Arkadaşlar ben cana yakın insanları seviyorum. Sohbeti sıkmayan, güzel bakan, güzel gören ve her zaman anlayışlı olan birini arıyorum. Aksi durumda ömür geçmez. Daha yaşım 29 ve zaten anlaşıp evlenene kadar 1-2 sene geçebilir. Bu yüzden ince eleyip sık dokuyalım lütfen.

Evlenme amacında olan bayanlar arasında olarak ciddi düşünen beyler yazsın bana. Yaş kriterim yok ama tabi 40 ve üzeri de olmasın mümkünse. Sonrası halledilir yani aşk, sevgi, saygı olduğu müddetçe mutlu mesut yaşar gideriz arkadaşlar. Eee ben kaçar o zaman. Mesajlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir