Seri İlanlar Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Seri İlanlar Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar

Fikriye ben. 30 yaşındayım. Seri İlanlar Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar arasındayım arkadaşlar. Nasılsınız öncelikle herkes iyi mi bakalım? Beni soracak olursanız biraz heyecan var. Çünkü buradan insanlarla arkadaşlık kuracağım, anlaşacağım ve güzel şeyler düşünebileceğim. Ardından belki de evlilik sürecine geçeceğiz. Biliyorum ki erkekler ciddi düşünen bayanlar konusunda arama yapıyor. Bu aramayı biraz bekletir misiniz? Çünkü karşınızda güzel mi güzel, alımlı mı alımlı genç bir bayan var. Önce bana vakit ayırın. Pişman olmayacaksınız.

Seri İlanlar Ciddi Evlilik Düşünen Bayanlar Arıyorum

Ciddi düşünen bayanlar konusunda bazı durumlar var. Mesela ben daha önce hiç evlenmedim. Aynı şeyi sizlerden de beklerim. Bekar olmalı benim arkadaş olacağım erkek. Bana ilgi duymalı, gözlerimin içine baktığında hissetmeliyim sevgisini. Hiç mi hiç yalnız bırakmamalı zaten. Her neyse bunlar olması gerekenler değil mi sorması ayıp? Evet olmalı, kadın yalnız kalırsa süreç uzar. Soğursa sevgi biter. Bu tüm bayanların fıtratında var unutmayalım lütfen.

Canlar bir konuda daha fikirlerimi aktarmak zorundayım. Ben daha önce hiç evlenmediğim için bazen seçenek şansı çok sunuyorum. Yani şans veriyorum bana ilgi duyana. Ciddi evlilik düşünen bayanlar böyledir. İnsanları kıramayız, üzmeyiz ama soğumaya gelince hiç durmayız. İlgiyi bırakmayın derim. Hep sevin tamam mı? Dahası da var. Kıskanmayın çok. Tamam seven kıskanır derler ama bir bayanı kısıtlamaktan kaçının rica ediyorum.

Mesaj atan beylere telefon numaramı vereceğim. Ardından güzel günlere merhaba demek için sohbete başlayacağız. Ben hayatım boyunca şanslı biri oldum. Umuyorum ki şimdi de öyle olacak. Yaşınızı, işinizi ve nelerden hoşlandığınızı paylaşmanız yeterlidir arkadaşlar. Şimdi gitme zamanı ama mesajlarınızı heyecanla beklediğimi asla unutmayın. Bay bay sevgili arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir