sevgili ariyorum

Nazlı ismim merhaba herkese. Sevgili arıyorum ben ve buradan sanırım iyi bir arkadaş bulacağım inanıyorum. Ilımlı bir kadınım, yaşım 27. Tek sorunum ne biliyor musunuz; yalnızlık tabi ki. Sevgili arıyorum internet ilanları araştıranlar bana yazarsa yeterli. Numaramı yorum yapanlara ya da mesaj atanlara veririm sadece. Kriterlerime gelelim o halde. Sevgili arayanlar Whatsapptan konuşmak ister mi birde? Eğer öyle bir düşünceniz varsa bu benim içinde çok önemli. Karşımdaki insanı öncesinde tanımak ve anlamak isterim. Tabii güven duygusu içinde son derece önemli bir adım bu.

Gerçekten anlayışlı, bakımlı ve güven veren birini istiyorum hayatımda. İlişkilerin temel kuralı ve düzeni de güven olgusu değil mi zaten? Bunun dışında kendimle ilgili yeni kararlar aldım. Mesela evlilik çok sonra olacak. Önce sevgili istiyorum. Her şeyi paylaşacağım birini. Güzel günler yakındır inanıyorum ve bununla beraber kendime uygun seçeneklere şans vereceğim emin olabilirsiniz.

Sevgili Arıyorum İnternet İlanları

İnanın çok zor dönemler geçirdim ben. Mesela en yakın arkadaşım beni terk etti. Onun dışında aldatıldım falan. Bunları geride bırakarak hayatıma yön vermeye başlıyorum. Eğer benim gibi düşünenler varsa beklemesin daha fazla. Güzel düşünmek lazım artık şu hayatta. Güzel düşünmeyen güzeli bulamaz inancım bu. İyi olmak daha önemli. Herkese güvenmek yerine gerçekten sizi sahiplenecek kişilere odaklanın derim.

Ben hep kendime önem verirdim ama karşımdaki insan değer verirse 100 adım giderim. Yaşım gereği ağır başlıyım. Birçok hobim var lakin bu hobilerimi tek başıma gerçekleştiremiyorum. Haliyle ben sevgili arıyorum. Buluruz elbet buradan. Sadece yazmanız yeterli bana arkadaşlar. Gerisi çok kolay bir şekilde gelecektir.

Daha önceden kendime dair çok karar aldım ama yerine getiremedim. Zamanı geldi demek ki. Bununla beraber bakımlı ve güzel bir kadınım ben. İnanın istediğimi şey mutluluk sadece. Fazlasında gözümüz yok. Var olan söylesin benim yok arkadaşlar. Sevgilim olsun sabahlara kadar konuşalım dertleşelim birbirimizi anlayalım keyfimize bakalım başka bir ricam da yok olmaz da. Daha ne anlatayım bilmiyorum söylenecek her şeyi söyledim sanırım. Benim gibi bir bayan arkadaş arıyorsanız ve aynı düşünce yapısındaysak mesajlarınızı bekliyorum o halde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir