Türkmenistan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Türkmenistanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Tülin ben. Türkmenistan’da evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi aldım sonuçta. Akıcı bir Türkçe konuşuyorum ve yazıyorum. En sevilen huyum da bu. Gözlerim hafif çekik. Ay buradan ilan açacağımı bilmiyordum ki heyecan yaptım. Onun dışında yaşımı merak edenler için söyleyeyim; 26 yaşındayım. Evlilik kararı aldım ama tanışma, anlaşma falan derken sanırım 1-2 sene daha geçecek. İşte bu yüzden şimdiden açmayı uygun gördüm nedense. Meselemiz bu değil. Ben biraz kendimi tanıtayım müsaadenizle.

Arkadaşlar güzellik konusunda herhangi bir sorunum yok. İlgi ve alakayı çok severim. Kendini düşünen erkeklerden asla hoşlanmam. Gündelik hayatımda roman okurum, müzik dinlerim. Ama şu gezmeyi durduramıyorum bir türlü. Hep geziyorum ya gerçekten çok güzel gezmek ama işte yalnız olunca canım istemiyor. Umarım buradan eş adayımı bulurum da artık birlikte gezeriz.

Türkmenistan’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Daha önce hiç evlenmedim. Bu nedenle heyecanlıyım. Evleneceğim için değil, ciddi erkek arkadaş bulacağım için. Yaşımdan dolayı talibim çok burada. Türkiyeyi de çok seviyorum ara sıra geliyoruz ailece. Amacım yerleşmek aslında ama her düşündüğümüz de olmuyor tabi. Neyse ben bu kadar duygu ve düşünceyi tek başıma kaldıramıyorum artık. Sıra sizde. Mesajlarınızı atmanızı rica edeceğim. Ondan sonraki süreçte güzel bir arkadaşlık ve ardından da evlilik sürecine sanırım geçiş yapacağız.

Son derece sevecen bir yapım var. Kimseyi üzemem, yarı yolda bırakamam. Oysa hep ben yarı yolda kaldım. Kararım net ve bir o kadar da kesin. Ben evleneceğim. Artık yapamıyorum böyle. Bu yalnızlık beni çok yordu bıktım usandım ya. Görüşürüz o halde haydi ben gidiyorum. Ha unutmadan, mesaj atan herkese numaramı veririm ve güzelce sohbet etmeye başlarız artık. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir