Ukrayna evlilik sitesi

Selin ben selamlar. Ukrayna’da evlenmek isteyen bayanlar için geldim. Ben iyi bir arkadaş olurum size. Zaten ne zamandır Ukrayna evlilik sitesi arıyordum sonunda burayı buldum ne kadar mutluyum. Sormak istediğiniz her şeye yanıt vereceğim. Gerçekten çok aradım bir ilan sitesi ya bir de evlenmeye karar verince tabi heyecan dorukta. Yaşım 32. Ama 25 falan gösteriyorum. Önce arkadaş oluruz, sonrasına bakarız. Önemli olan konuşup birbirimizi tanımak değil mi sizce de? Ukrayna evlilik ilanları sayesinde ciddi düşünen kadınlar çoğunlukta haberiniz olsun. Çevremde sırf böyle 4-5 kadın arkadaşım var hani. Hepsi de şansını denemek istiyor ama önce ben ilan açayım dedim.

Ukrayna Evlilik Sitesi İlanları

Canımı kimseler acıtamaz normalde ama şu yalnızlık dışında. Gerçi bu aralar arayan soran çok nedense herkesi hayatımdan çıkardığım içindir belki de. Çıkarcı menfaat peşinde olan insanlardan öylesine yoruldum ki anlatamam size. Artık sırtımı yaslayabileceğim bir hayat arkadaşım olsun istiyorum. Onun varlığını bildiğim sürece sırtımda yere gelmez herhalde daha. Onu da geçtim biraz insanda merhamet olacak ya. Böyle umut verip gidenler de çok oldu arkadaşlar bunları unuttum gitti. Artık hayatıma bakacağım. Buradan ümidim var gerçekten de. Velhasıl evlenmeye karar verdik, bekarız. Bu duyguyu daha önce yaşayan kız arkadaşlarım öyle bir anlatıyor ki inanamazsınız. Her neyse yazın da numaramı vereyim çok beklemeyi seven biri değilim ben. Ufak bir soru beyler Ukraynalı evlenmek isteyenler kadınlar arayışınızın altında yatan neden nedir? Güzelliğimiz mi yoksa eşlerimize sadık olmamız mı? Boş yere Ukrayna evlilik ilanları sitesinde olmadığınızı düşünüyorum.

Ukrayna’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evet son zamanlardan bahsetmeye gerçekten gerek yok. Hep ileriye bakacağız hep ileriye. Bunun dışında var olan umutlarımız, heyecanlarımız hiç eksilmesin isterim. Çünkü bizi ayakta tutan şey saygı ve sevgidir. Onun dışında ne bileyim işte yaşayıp göreceğiz ya. Evet daha sözüm kalmadı telefondan devam edelim daha iyi olur. Mesaj veya yorum ne isterseniz oradan yazabilirsiniz. Her zaman bu süreçte yanınızda olacağım. Siz de beni yalnız bırakmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir