Uzman Çavuş Evlilik İlanları

uzman cavus evlilik ilanlari

İyi günler olsun herkese. İrfan benim adım. Uzman çavuş evlilik ilanları için geldim. Evlenmeye karar verdiğim zaman biraz heyecanlandım ama doğru insanı bulmak lazım. Bununla beraber uzman çavuş evlilik ilanları daha önce görmemiştim buradan ilk kez ben ilan veriyorum herhalde. Arkadaşlar ben şehir merkezinde görev yapıyorum bu nedenle öyle dağ taş aklınıza gelmesin. Zaten maddi durumlar yerinde. Sadece yalnızlık sorunum var aslında böyle bir sorun da değil.

Evlenmek amacındayım. Yaşım oldu 28 zamanı geldi diye düşünüyorum. Bunun dışında mevcut düzende insanlarla ilgili düşüncelerim hiç yok. Sadece eşimle ilgilenmek istiyorum ben. Asker dendiği zaman aklınıza sert birisi gelebilir ama ben öyle biri değilim sevgili hanımlar. Son derece romantik kadına değer veren el üstüne tutan bir erkeğim. Olması gerekende bu değil mi zaten? Kadınlar çiçektir kadınlar narindir. Kadınlar başımızın tacıdır. Onların dışında ilgi alanlarım kitap okumak, film izlemek, kitap okumak gibi sıradan şeyler.

Uzman Çavuş Evlilik İlanları

Bu süreçte yanımda olmak isteyenlere bazı şeyler söylemek istiyorum. Yani şu şekilde gerçekten iyimser bir adamım. İşim gücü olduğu için ailem de artık evlen falan derken baktık yaş ilerlemiş. 3 senedir görevimin başındayım. Daha böyle ilerlemez ben kafama göre bir bayan arıyorum. Buradan bulacağımı da biliyorum arkadaşlar. Geçenlerde yazanlar falan oldu ama yok uygun bir dille reddettim. Çünkü sıfırdan başlamam lazım, yeni tanışacağım biri lazım bana. Hal böyle olunca ilanımı açmaya karar verdim işte. Bakacağız yeni insanlar yeni mutluluklar. Ama bu saatten sonra tanışacağım kişi sanırım evleneceğim kişi olur. Flört edip zaman kaybetmek istemiyorum.

Son zamanlarda biraz kendi kabuğuma çekildim aslında. Bunun nedeni de dediğim gibi gerçekten ılımlı ve güzel bir kadın arıyorum. Böyle dertleşecek, konuşacak, susmayacak yani ya. Erkek evlilik ilanları git gide artmaya başladı. Eminim ki bu kararı alan çok kişi var ve bana da yazacaktırlar. Ben buradayım arkadaşlar gerçekten heyecan doluyum. Bakalım artık en güzel günler bizimle olsun başka da bir isteğim yok. Şimdilik sözü size bırakıyorum ve mesajlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir