Whatsapp kiz numaralari

İyi muhabbetler arkadaşlar. Arzu benim adım. Yaşım 25. Öncelikle nasılsınız herkes mutlu mu, huzurlu mu? Aslında beni soracak olursanız biraz sıkıntılıyım. Kız numaraları isteyenlerle ilgili buradayım. Onun dışında her zaman huzursuz biriyim desem yalan olur. Bunlarla beraber birkaç şey daha paylaşmak istiyorum sizlerle. Birincisi kıskancım ben. Kadın numaraları arayanlar bunu bilsin yani benimle sohbet etmek isteyenler. İkinci şey Whatsapp kız numaraları eskisi kadar kolay mı bulunuyor bilmem ama ben ilk kez buradan numaramı vereceğim haberiniz olsun.

Güzel bayanların numarası istendiğinde kibar olunmalı, biraz karşınızdaki insana güven vermelisiniz. Sohbet zaten alır başını gider arkadaşlar unutmayın. Her neyse biraz kendimi anlatayım size ondan sonra da muhabbete geçelim.

Whatsapp Kız Numaraları

Ben evlilik hayali kuruyordum ama artık ara verdim. Bir sevgili bulacağım kendime onunla ilerleyeceğim. Her zaman huzur arayan biriyim artık. Kendime çok daha fazla vakit ayırıyorum. Böyle olması gerekiyor işte. Teklifler geliyor tabi ki ama karar verme aşamasında artık zorlanmak istemiyorum. Her zaman güven sağlamak lazım kafasına göre konuşuyor bazı insanlar ve üzüyor bu beni. Artık bitti ya üzülme devri sona erdi.

Bayan Telefon Numaraları

Hayallerim var benim arkadaşlar. Kolay yürümüyor bu işler. Ne bileyim önce güvendik, sonra hoşlandık ve sevdik diyelim. Sonra ne olacak peki? Tabi ki insanlar bir süre daha sohbet edecek ve kendisini tanıtmış olacak. Ondan sonrası da bende işte. Biraz hüzün biraz keder ile devam ediyoruz hayata. Buyurun yazın arkadaşlar bekletmeyin lütfen beni. Huzuru bulacağım o kadar eminim ki buna. Ama gelin görün ben hep yalnızım ama hep.

Ne dersiniz beyler aradığımızı bulabilecek miyiz sizce olur mu dersiniz? Bence mis gibi de olur yeter ki birbirimizi anlayabilelim. Önce Whatsapp arkadaşı oluruz sonra önümüze bakarız. Son dönemlerim huzursuz geçiyor anlayın beni lütfen. Her şeyi unuttum merak etmeyin. Şimdi hasret sona erecek, Arzu da mutlu olacak artık. Çok şey istemiyorum ki şu hayattan. Aranızdan ayrılıyorum ama burayı sürekli takipteyim arkadaşlar siz yeter ki yazın bana. Görüşmek umuduyla diyorum, bu süreçte herkese bol şans.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir