Yasli dul bayanlar

Selam herkese. Duygu ben. 52 yaşındayım. Valla öyle yaşlı dul bayanlar kategorisinde girince ilanımı açayım dedim. Bu süreçte sohbet etmek isteyenler buyursun bakalım. Neler yapıyoruz, neler konuşacağız arkadaşlar merak içindeyim. İlk defa böyle bir yerdeyim ben haberiniz olsun. Yaşlı kadın telefon numarası arayışı içinde olanlar bana doğrudan yazabilir diyorum sadece. Bolca muhabbete bayılırım.

Yaşım ilerlemiş olsa da ruhum genç. Bu pencereden bakınca bazı arkadaşlar evleneceğim düşüncesiyle bana yaklaşabiliyor. Hepsini geçtim ben bu konuda kararsızım. Sadece arkadaş arıyorum güzel günler düşlüyorum ve gerçekten sevecen bir kadınım. Kimseyle kötü olmadım bu yaşıma kadar bu saatten sonra da olmam. Sağımı solumu bazen göremesem de böyleyim yani. Düşünce yapım bu hayata bakış açım bu oldu her zaman insanları kırmak üzmek bana göre değil zaten. Aynı düşünceye sahip yaşlı bayanlar arıyorum diyen, insana değer veren saygılı birileri çıksın artık karşıma.

Erkek Arayan Yaşlı Dul Bayanlar

Yaş takıntım olmadığını belirtmek istiyorum beyler. Genç erkek arayan yaşlı kadınlar gibi düşünebilirsiniz beni ama bu sadece bir bakış açısı. Anlaşabileceğim herkesle arkadaş sevgili olabilirim. Ben aslında bakımlı bir bayanım. 7 senedir dulum ama hayatımda pek bir şey değişmedi. Sadece yalnız yaşamaktan sıkıldım işte. Bu süreçte hayatımda olmak isteyenlere kapım açık. Dediğim gibi sohbet etmeyi konuşmayı çok seven bir kadınım ve durum böyle olunca yalnız kalmak da bana göre değilmiş diyorum.

Bakımlı yaşlı dul bayanlar arıyorum diyen çok oldu karşıma da çıktı. Bir de telaşlıyım bazen arkadaşlar bu konu beni çok yoruyor açık konuşmak gerekirse. Her zaman böyleydim de son zamanlarda duruldum biraz sanırım. İnsanlara karşı tedbirli davranıyorum. Güven konusu ciddi anlamda önemli. Dul kaldık diye hayatımızda biri olmayacak mı yani her neyse.

Bana yazacak olan herkese telefon numaramı doğrudan vereceğim. Süre uzadıkça benim yalnızlık seviyem artıyor ve moral kalmıyor işte. Buraya kadar işte aradığım adam bu demek istiyorum. Düşüncelerini açıkça ifade eden herkese sonsuz saygım var benim. Buyursunlar yazsınlar hep birlikte. Whatsapp için de yine yorum bırakmanız yeterli arkadaşlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir