Sakaryada Evlenmek İsteyen Bayanlar

Sakarya’da evlenmek isteyen bayanlar Sinem’den yürek dolusu selam olsun arkadaşlar. Nasılsınız öncelikle, ben iyi değilim. Neden diye soracak olursanız çünkü yalnızım. Yalnız olmasam buradan neden ilan açayım değil mi? Yaşım 30. Her şeye çare var da sanki şu yalnızlığa yok gibi ne diyorsunuz bu konuda arkadaşlar? Of canım sıkılıyor aslında bu konulara girmek istemezdim.

Erkek arkadaş arıyorum ben ama öyle sıradan birini değil. Nasıl birini aradığımı öğrenmek isteyenler ilanın devamını okuyabilir. Numaramı almak isteyenler ise mesaj atabilir. Gerisi birlikte alacağımız yoldan ibarettir.

Geçenlerde biriyle tanıştım ben, diyor ki neden evlenmedin bana. Pardon da sanane arkadaş yani hayırdır neyimsin benim dediğimde bozulup gitti. Bu tür sorulara gelemiyorum. Demek ki aradığım kriterde birini bulamadım. Bunu anlamak çok mu zor geliyor bilmiyorum da neyse artık. Arkadaş bulmak kolay ama ilerletmek zor işte buna çıldırıyorum ben. Kimi çok kıskanç, kimi saygısızca konuşuyor, kimi de kendini sonradan belli ediyor. Aman benden uzak olsunlar.

Sakarya’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Günlerdir bu ilanı açayım mı açmayayım mı diye düşünüyordum aman dedim ya aç gitsin illa ki biri yazacak sana Sinem dedim. Evet o zaman kriterlerime geçeyim mi çok beklettim sizi de kusura bakmayın. Arkadaşlar ben insanın sade olmasından yanayım. İçi gibi dışı da sade olmalı. Sadelikten kastım pembe yalanlara bile başvurmayan hep doğru olan insanlar. Kaldı mı acaba bu devirde? Kaldıysa buyursunlar mesajlara efendim.

Bu işte benim tek beklentim bu. Yalansız bir erkek arkadaş olsun, taştan olsun fark etmez. Konuşmayı sevmeyebilir, romantik olmayabilir ama doğru olmalı tamam mı tek istediğim şey şu hayatta. Mesajları okuyunca numaramı vereceğim o zaman anlarız bakalım hayırlısıyla. O zaman Sakarya evlenmek isteyen bayanlar arasında en güzelini arıyorsanız haydi bekliyorum işte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir