Bedava Bayan Arkadaş İlanları


Bedava bayan arkadas ilanlari

 
Biter mi bu yalnızlık geçer mi  böyle zaman arkadaşlar. Herkese selamlar Gamze benim adım. Yaşım 28. Uzun süredir bedava bayan arkadaş ilanları sitesi arıyordum bulunca da bayan arkadaş arıyorum diyenler için ilanımı vermek ve mutluluğa adım atmak istedim. Kadın arkadaş arayanlar çekinmeden bana mesaj gönderebilirler. Burada kendime uygun birini bulacağım içimde öyle bir his var nedense. Günümüzde artık en kolay bayan arkadaş bulma şekli sanal arkadaşlık siteleri bana göre. Çünkü öncesinde konuşup tanıma imkanımız oluyor birbirimizi.
 
Kendime yeteri kadar vakit ayırıyorum ama yine de yalnızım ve yalnız kalmayı gerçekten sevmiyorum. Bunun ana nedeni de bana göre güvensizlik. Dost arayan biri olarak güvenebileceğim, sırtımı yaslayabileceğim biri olsun istiyorum. Umarım o kişi buradadır ve yalnızlığımıza beraber son veririz. Ben gece gezmeyi dışarı çıkmayı seven biriyim arkadaşlar haberiniz olsun. Hayatı dolu dolu yaşamak gerek bence.

Bedava Bayan Arkadaş İlanları

Arkadaş çevrem var ama son zamanlarda içime kapandığımı söyleyebilirim. Karakter olarak iyi huylu geçimi kolay herkesle anlaşılabilen biriyim. Öyle kolay pes etmiyorum mücadeleci bir yapım var. Birini seversem de sonuna kadar destekçisi olurum yanında olurum her koşulda.
 
Sadece damarıma basılmasın. Mesela çok kıskanç olmamalı, sıkmamalı falan. Empati kurabilmeli sorunlar karşısında konuşabilmeli ve problem çözebilsin istiyorum. Benim karakterim bu şekilde çünkü karşımda da aynı karakterde bir insan görmek isterim.

Bayan Arkadaş Arıyorum

Bu doğrultuda kız arkadaş arıyorum diyorsanız buyurun beyler ben buradayım? Ne diyorsunuz peki ben bulacak mıyım böyle bir adam. Var mıdır bilemem. Biraz kıskançlık olmalı aslında ama abartanlar var. Oraya gitme falan beni sıkar arkadaşlar aman diyeyim. Güzel bir arkadaşınız olsun istiyorsanız buna gerek yok bence.
 

İki büklüm kaldı yüreğim arkadaşlar. Yalnızlıktan, can sıkıntısından falan usandım ben artık. Var mı yazacak bir arkadaş yok mu? Peki o zaman ben buralardayım haber edersiniz. Sıkılıyorum yine başladı can sıkıntısı ne yapayım. En iyisi su kenarında yürümeye devam edeyim biraz. Sonrasına bakacağız hep beraber. Umarım her şey çok daha güzel olur.