Evlenmek İsteyen Bayanlar


Evlenmek isteyen bayanlar

 

Nursel ben. Merhaba. 30 yaşında bayanım evlenmek istiyorum. Aslında uzun süredir dürüst evlilik ilanları arıyordum. En nihayetinde buldum da. Arkadaşlar en başından belirteyim amacım ne flört etmek ne de sevgili bulmak. Ben tamamen ileriye dönük bir ilişki arıyorum. Karşınızda ciddi evlenmek isteyen bayanlar arasında olan biri var. Mesajlarınızı doğrultuda gönderin lütfen. Ben gerçekten ilgili ve duyarlıyım.

 

Bu noktada sorun yaşamadım. Evleneceğim kişiye sadık olurum her zaman. Saygım ve sevgim de bitmez. Daha önce yaşadık bunları ama hiç evlenmedim. Bu yaşıma kadar beklememin nedeni de budur. Gerçek aşkı arıyorum ben. Öyle 1-2 ayda bitecek arkadaşlıklar istemiyorum. Son zamanlarda kendimle ilgili çok karar aldım ve şimdi uygulamaya koyuyorum.

Evlenmek İsteyen Bayanlar Tel ve Fotoğrafları

Evlenmek isteyen bayanların telefon numarası için mesaj atanlara numaramı vereceğim arkadaşlar. Başka ne sormak istiyorsanız buyurun ben buradayım artık. Evlenecek olduğunuz insanda dikkat ettiğiniz noktalar nelerdir mesela arkadaşlar? Benim yakışıklı olsun gibi kriterlerim yok.

 

Tabii ki insan kendine bakmalı o başka bir mesele. Güzel huylu, eşine çocuklarına ve yuvasına sahip çıkan mert delikanlı biri karşıma çıksın istiyorum. İşi gücü olmalı. Meslek sahibi olmalı. Fazla kıskanç olup karşısındaki insanı bunaltmayacak birine asla yok demem. Umarım aradığım eş adayımı bularak yoluma devam ederim.

Yeni evlilik İlanları

Bu süreçte benimle iletişime geçecek olan herkese saygım sonsuz. Herkesle konuşup herkesle mesajlaşabilirim ama sadece doğru kişi ile bu yolda yürüyeceğimizi hepimizin bilmesi gerekiyor. Önceliğim güzellik diyenler en başından kenara ayrılsın. Güzellik kavramı geçici unsurlar.

 

Bir ömür yanında olacak insanın sadece güzelliğine aldanıp evlenme niyetinde olanların hiç şansı yok benim için. İyi huy güzel ahlak olmalı insanda. Evet arkadaşlar başka bir şey ilave etmek istemiyorum. Niyeti ciddi evlilik düşüncesi olan herkesten mesaj bekliyorum. Görüşmek üzere hoşça kalın.