Avrupa’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Avrupa’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Evet ben geldim arkadaşlar. Nilüfer benim adım. Avrupa’dan evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi aldım sonunda. Yaşım 31 daha gencim ama olsun dedim ya birinin hayatıma girmesi iyi olacaktır benim için. Zaten son zamanlarda can sıkıntısından bunalıyorum artık birinin gelip hayatımı değiştirmesi gerekiyor. Ondan sonra ne desek boş tabi.

Her şey olacağına varıyor. İnsanlar değişiyor bazen. Gerçek mutluluğu bulduktan sonra gerçekten değişiyorlar. Ben böyle bir arkadaşlık kurmak istemiyorum. Evlenmek istiyorum açıkçası. Başka da beklentim yok. Ama erkek arkadaşım olacak kişiden bazı şeyler beklediğimi de söylemekte fayda var.

Avrupa Evlilik Sitesi

Geçen gördüm Avrupa evlilik sitesi üzerinden ne güzel herkes bir şeyler yazıyor, beyler dönüş yapıyor falan. Oysa ne bileyim hangisi mutlu oluyor. Özel mesaj atmanızı da rica ediyorum aksi durumda hemen dönüş yapacağım. Güzel günler görmek adına, birlikte mutlu yaşamak adına yola çıkacağız sonuçta. Her geçen gün can sıkıntım artıyor bu durum yalnız kalmama neden oluyor. Avrupa’dan evlenmek isteyen bayanlar gerçekten sayı olarak çok var. Demek ki gerçek aşkı bulamıyorlar.

Ben bulacağım buna inanıyorum. Bir erkek güzel gözlerle bakmalı. İyi olmalı, can sıkıntısı yerine mutluluk sunabilmeli. Çok konuşmayı sevmem ben. Bakışlar yeterlidir bazı cümleleri anlatmaya. Romantik erkekler ilk tercihimdir. Mum ışığında yemekten bahsetmiyorum. Güzel sözler edilsin istiyorum, ilgi bırakılmasın diyorum tamam mı beyler? Eğer kendinizi evliliğe hazır hissediyorsanız zaman geçmeden konuşmaya başlayabiliriz.

Avrupa’da Evlenmek İsteyen Bayanlar Telefon Numaraları

Bakın şuan bir heyecan bastı beni. Gerçek bir heyecandan bahsettim. Kalbim çarpıyor çünkü aklımdaki kişide bazı özellikler olmalı. Mesela hayata hep gülmeli, anlam katmalı. Sevgilisiyle ciddi düşünmeli. Benim çok erkek arkadaşım oldu ama o ciddiyet bir kez kayboldu mu yerine gelmiyor. Öyle işte daha ne diyeyim. Saygı gösteren, bayanı taşıyabilen, güzel sözler sarf eden beyleri mesajlara bekliyorum o halde.

Avrupa’dan evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğum için mutluyum ve huzurluyum. Umarım aynı durumu birlikte yaşarız. Tek taraflı düşünemiyorum. Her şey tam olsun, sorunsuz ilerlesin istiyorum. Genel olarak konuşkan biriyim. Sosyal bir bayan olduğum için çevremde çok tanınırım. Gelin görün ki yalnızım işte. Bu kararı da geçen aylarda aldım.

Artık evlenip evimin hanımı olmak istiyorum. İkinci baharı yaşamamıza çok var. Bu nedenle iyi günlerle başlarsak muhteşem günlere doğru yol alacağımızı düşünüyorum. Mesaj atanlara numaramı verip hemen sohbete başlayacağım.

Mesaj Gönderin


[mashshare]

1 yorum