Yurt disi bayan arkadas

Melisa benim adım selamlar. Yurt dışı bayan arkadaş arayışları var sanırım bu yüzden geldim. Tiyatro ile ilgileniyorum. En sevdiğim hobim ise gezmek yeni yerler keşfetmek. Bu nedenle geldim buraya. Düzenim kurulu ancak yurt dışı bayan arkadaş whatsapp numaraları için ilan açmak istedim. Anlayacağınız üzere öncelikli olarak Whatsapptan sohbet edip tanışmak sonrası için için reel olarak görüşme amacındayım.

Yaşım 27. Evli değilim henüz ve evlilikte düşünmüyorum açıkçası. Her ne kadar stresli biri gibi görünsem de inanın yalnızlıktan buradayım. Bana değer verecek bir erkek arkadaş arıyorum. Numaramı isteyeceksiniz biliyorum bu süreçte yorum yazanlara veririm hiçbir sorun yok. Ayrıca hobilerimle beraber vakit geçirmek isteyenler varsa hep buradayım haberiniz olsun.

Yurt Dışı Bayan Arkadaş İlanları

Son 5 senedir aslında böyleyim. Biraz gıcık oluyor bizim arkadaşlar. Bu kadar güzelsin falan neden evlenmiyorsun diyorlar. Henüz hazır değilim ki ben. Karşıma çıkacak adamı tanımam lazım. Beraber vakit geçirmemiz önemli. Her şeyi geçtim kafa yapımız uyacak mı burası en önemlisi işte. Süreci yönetirken biraz daha samimi olmak lazım. Dürüstlük çok daha önemli haberiniz olsun. Ben yalan konuşan insanlardan nefret ediyorum.

Karşımdaki insana dürüstsem kusura bakmayın oda bana dürüst olacak aksi bir durumu zaten kabul etmiyorum. Bunları da geçtim gerçekçi olmak emin olun çok şey kazandırır sizlere. Elbette kavga ederiz, küseriz falan ama sonu hep iyi olmalıdır.

Yaşım genç henüz bu aşamada kendimle barışık bir kadınım. Bu arada çalışıyorum. Güzellik salonum var Avrupa’nın orta yerinde. İşlerim iyi, Türk kadın arkadaşlarım yoğunlukta müşteri olarak. Gelen geçen koca bulmaya çalışıyor ama bıktım reel hayattan.

Sanaldan kuracağım dostluklarla ilerlemek istiyorum. Garip mi geldi? Bence gelmesin çünkü artık bir çok şeyi internet üzerinden yapabiliyoruz yeni bir aşkın başlangıcını neden yapmayalım öyle değil mi? O zaman ben kaçar beyler. Biraz sonra yorumların geleceğini düşünüyorum. Mesaj atanlara da veririm numaramı. Güzel başlayalım, güzel devam etsin. Umarım her şey istediğimiz gibi gönlümüzce olur ve aradığımızı buluruz. Görüşmek üzere o halde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir