Nasil bayan arkadas bulurum

Hilal ben kolaylıklar. Nasıl bayan arkadaş bulurum sorusuna yanıt vermeye geldim aslında. Beyler biliyor musunuz bazen çok gereksiz stres yapıyorsunuz ve hep yalnız kalıyorsunuz. Bunu denemeyin sonra bayan arkadaş nasıl bulurum sorusuna yanıt arıyorsunuz. Arkadaşlar birincisi kendinize gelin, yani kendinizi bulun. Bir bayan ile  tanışmak kolay yani. Yaşım 26 bu arada. Güzel bir kız arkadaş arayanlar yazsın hemen bekletmeyin beni lütfen. Sonra başkasını buluyorum pişman oluyorum. Nedense ben hep sinirli olan tarafım. Evet agresif bir yapım var ama olsun bu bir huy olarak kalacaktır. Önemli olan aramızdaki sorunları çözebilmek arkadaşlar. Her neyse ya konu dağılmasın. Ne diyorduk, nasıl kız arkadaş bulacaksınız? Buldunuz işte yazsanıza mesajlarınızı neyi bekliyorsunuz arkadaşlar.

İnternetten Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum?

Sadece insanların bu konuda arayış içinde olmasına da sinirleniyorum. Biraz heyecan lazım bence. Bu hayat nasıl geçer bir düşünün. Yanınızda çok güzel bir kız var ve hep sizi düşünüyor. Bundan başka ne istersiniz ki anlayamıyorum. Genelde erkekler gezmekten yana değil. İşte baş başa kalalım falan çok istiyorsunuz ama ne bileyim ya anlayamıyorum. Güzellik arayışı da çok bu yüzden kaybeden de fazlasıyla var. Nasıl bayan arkadaş bulurum diyorsanız önce iç güzelliğe bakacaksınız beyler tamam mı? Bunun dışında tamam fiziksel olarak da güzel olmalı bayan, bakmalı kendine. Ama huyu suyu güzel olmadıktan sonra nasıl mutlu olacaksınız bunu bir düşünün derim.

İnternetten bayan arkadaş bulmak isteyenler için de seçenek çok aslında. Burası var mesela. Bir arkadaşım tavsiye etti o da buradan arkadaş bulmuş kendine. Aşırı mutlular. Vallahi kıskandım biraz ve ben de geldim işte. Evet bu kadar kolay mı diyorsunuz şu an kesinlikle kolay. Eskisi gibi değil hiçbir şey. Huzur arıyor insanlar ve zor buluyorlar. Lakin arkadaş konusunda ne bileyim heyecanınızı koruyun ama insanları da üzmeyin diye düşünüyorum. Varsın olsun ayrılın bir süre sonra ama geride insanlığınızı bırakın arkadaşlar. Varsa sormak istediğiniz herhangi bir şey buyurun ben bekliyorum. Gerisi kolay dediğim gibi. Bol sohbetleriniz olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir